Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Vémola a Mikulášek se do sebe ostře pustili

Vémola a Mikulášek se do sebe ostře pustili

Terminátor se pustil do Baby Jagy a ta mu ostře vrátila. To není popis nějakého nového sci-fi filmu, ale aktuální situace na české scéně. Karlos Vémola si totiž znovu rýpl do Mikuláška, který neváhal a pohotově reagoval.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/24/joanna-jedrzejczyk-reagovala-na-colbyho-utoky/


„Ďatel se strašně zlepšil. Přeci jen však zápasil s Babou Jagou, což ani není zápasník. To je frajer, který se někde párkrát popral na diskotéce a hraje si na zápasníka. To je konec tohle. To není MMA zápasník. To je člověk, který má sledovanost, párkrát se porval na diskotéce a myslí si, že umí zápasit. To, co on se porval na diskotéce za celý život, já jsem zažil asi za jeden víkend na dveřích v Londýně. Teď ho Ďatel porazí a všichni z toho dělají velké halo. Toho já neberu jako soupeře,“ rozpovídal se Karlos Vémola ve vysílání Ondřeje Novotného v souvislosti se zápasem Ďatelinka vs Siwy. Právě Mikuláška totiž Ďatelinka v posledním zápase porazil.

Reakce horkokrevného a bezprostředního Mikuláška na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat. „Můj škulavý Vémolo. Kámo, ty opice. Mám respekt k tomu, co jako že dokázal za svojí kariéru. No s tím, že jak nejsem zápasník, máš pravdu, ale na těch dveřích dělám pořád, teda dokud nepřišla karanténa. Nevím, kdo toho má víc za sebou v tomhle ohledu, ale nebudeme si v tomhle měřit párky. Stejně ho mám větší. Ale zase si tolik nefandi. Já se tě nebojím a nikdy nebál. Trepeš hovna mou. Pamatuj, i ten amatér, jak říkáš, tě může posadit na tvojí prdel. A že já ani úctu ani respekt? No to mě pojeb, aby ti to oko uteklo na druhou stranu. Omlouvám se za tu nadávku, emoce. Samozřejmě, že nejsem tak omezený, ale tohle je moc,“ reagoval Václav Mikulášek na svém FB profilu

Ono to totiž není poprvé, co si Karlos do Mikuláška rýpl. Na jedné z po-turnajových tiskových konferencí totiž mluvil o tom, že ve střední váze v podstatě není žádný pořádný soupeř, jen „nějaká Baba Jaga“. Mikulášek, který je hodně bezprostřední, někdy možná až moc, to asi tentokrát nevydržel a musel reagovat. Vzájemný zápas z toho asi v blízké době nebude, ale oba borci alespoň trochu zčeřili karanténní vody.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *