Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Tipy na Cage Warriors 113 a info o dalších turnajích

Tipy na Cage Warriors 113 a info o dalších turnajích

Bohužel, jak jistě víte, téměř celý svět ochromil koronavirus, který se nevyhnul ani MMA. Ovšem pro tento víkend přežily, alespoň dva MMA turnaje, které si představíme v naší video-rekapitulaci a tipech. Dále si řekneme něco k duelu Khabib vs Ferguson, který možná našel nové místo konání a podíváme se, čím si můžete zpříjemnit čas bez našich oblíbených galavečerů MMA.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Cage Warriors

Co můžeme očekávat na turnaji Cage Warriors 113? V hlavním zápase uvidíme souboj zápasníků UFC, které pro tento zapůjčila přímo americká organizace, protože musela zrušit hned tři následující turnaje. To bude citelná ztráta i pro amerického giganta. Nicméně v hlavním duelu večera, který bude na 3 kola, uvidíme domácího Darrena Stewarta proti Bartoszi Fabinskemu z Polska. Můj osobní tip na vítěze tohoto zápasu půjde na Stewarta, který je ve střední váze skoro celou kariéru a měl delší čas na přípravu na rozdíl od Fabinskeho, který navíc zápasí spíše ve welterové váze.

V hlavním předzápase se představí neporažený Mason Jones, kterého o uvolněný titul lehké váhy vyzve Joe McColgen. Masona Jonesa už jsem v pár duelech viděl a vypadá jako velmi dobrý komplexní zápasník, který si titulovou šanci určitě zaslouží. McColgana si pamatuji pouze ze zápasu s Jaiem Herbertem, který pro něj skončil po 2 minutách.

Za zmínku stojí také zápas talentovaného Paddyho Pimbletta, který v poslední době nezažívá nejlepší období ve své kariéře. Často ho provází zranění a v neposlední řadě chyby v zápasech, kterého například stály titul šampiona lehké váhy v duelu se Sorenem Bakem, který následně odešel do Bellatoru. Pimblett měl smůlu i tentokrát, protože jeho soupeř je už třetím náhradníkem. Uvidíme tedy, jestli zápas ovlivní i tento fakt. Osobně bych Paddymu přál návrat na vítěznou vlnu. Tentokrát jsme se nepouštěli do analýzy turnaje, jelikož je pro nás dost zápasníků velkou neznámou. Pojďme se podívat alespoň na tipy, které jsme dali pro tento turnaj dohromady. Turnaj Cage Warriors můžete také tipovat v naší MMA Fantasy Lize, kterou najdete zde: MMASHORTIESFANTASY.CZ

 

Radim:

Pavel:

Bývalý UFC zápasník obviněn ze zneužívání nezletilých

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

 1. Tomas Cernak 19/03/2020

  Ako mám rozkliknut tie najzaujímavejšie tiketu prosim

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 19/03/2020

   Stačí na ně kliknout…

 2. Tomas 19/03/2020

  Už mi to ide ,nešlo mi to

  Odpovědět
 3. Tomas Cernak 19/03/2020

  A ešte sa chcem opýtať ,či sa to bude dať niekde sledovať?

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 19/03/2020

   Na Fight Pass a Prelims budou zdarma na FB…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *