Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Přirovnal bych PFL k Mortal Kombat,“ říká Michal Martínek

„Přirovnal bych PFL k Mortal Kombat,“ říká Michal Martínek

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Michal Martínek vyráží do světa, kde bude mít šanci zabojovat o další titul šampiona a milion dolarů. Černovous se nyní pro server iDNES.cz rozpovídal o svém novém působišti i termínu, kdy by měl jít poprvé do boje.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/08/michal-martinek-vyrazi-do-sveta-zabojuje-o-milion-dolaru/


„Radost mám, vím to od ledna. Mám zápas konec května nebo půlka června. Jde teď o to, abych se mohl dobře připravit, protože zatím nemůžu na kempy,“ prozradil Michal Martínek. „Já, Procházka, Vémola, Muradov, Petrášek a Kníže jsme měli jet do Ankosu. To padlo. PFL má světové zápasníky ze všech koutů světa. Soupeře ještě neznám, snad 21. března až bude rozlosování do pavouka.

Organizace PFL funguje systémem ligy, tedy bojovníci průběžně sbírají body, díky kterým se mohou propracovat až do vyřazovacích soubojů, „Smlouva je na rok až na 4 zápasy, 2 zápasy mám garantovaný. Kalkuloval jsem, kterou organizaci podepsat. Měl jsem strategii, co je lepší finančně a prestižně. PFL bylo nejlepší. Můžu tam za rok vydělat víc než se začátečnickou smlouvou v UFC. Udělám si jméno. V PFL nejde o ranking, zkušenosti, sílu managementu ani marketing. Záleží na sportovním výkonu.“

Michal je známý tím, že má rád komiksy, takže prý systém ligy vnímá tak trochu, jako turnaj Mortal Kombat 1, na který se sjeli ti nejlepší bojovníci a následně se spolu vzájemně utkávali. S Raidenem nebo Sub-Zerem se sice neutká, ale i tak na něj čekají hodně zajímavá jména. Součástí heavyweight rosteru je totiž úřadující šampion Ali Isaev, bratr UFC šampiona Mohammed Usman nebo bývalý UFC zápasník Justin Willis, který porazil legendárního Marka Hunta.

Obhajoba OKTAGON titulu?

Ohledně případné obhajoby OKTAGON titulu zatím není jasno, ale pokud se bude dařit v zámoří, tak na ni s největší pravděpodobností nedojde, „Jsem úřadující šampion, ve smlouvě je doložka, že mám rok na obhajobu, aby mi pás nemohli sebrat. Ale já nepředpokládám, že z PFL vypadnu. Nekalkuluju, PFL by mi asi muselo dát povolení.“

Zdroj: Do USA za slávou a dolary. Jako v Mortal Kombat, tuší svéráz Martínek

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *