Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Vyjádření organizace k turnaji OKTAGON 16

Vyjádření organizace k turnaji OKTAGON 16

Česko bohužel zasáhl a poznamenal koronavirus, kterým je u nás k dnešnímu dni nakaženo 40 lidí. Na posledním zasedání Bezpečnostní rady státu vláda rozhodla zrušit všechny kulturní i sportovní akce nad 100 osob. To se samozřejmě týká i očekávaného turnaje OKTAGON 16 v Ostravě. „Jde o čerstvou informaci, kterou budeme nyní řešit. Nařízením se musíme řídit, tím je turnaj do odvolání přesunut, ne zrušen, galavečer přesuneme na jiný termín,“ vyjádřil se Ondřej Novotný, jeden z majitelů organizace OKTAGON MMA, pro Sport.cz.

OKTAGON 16

„Bezpečnostní rada státu kvůli šíření koronaviru do odvolání zrušila veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí. Turnaj OKTAGON 16 se tedy přesouvá na nejbližší možný termín. V žádném případě se neuskuteční bez přítomnosti diváků. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za přízeň nám i bojovníkům, na které má tato situace největší dopad.

Je to pro nás rána, protože jsme do poslední chvíle vše pžipravovali na 110%. Ješte horší je situace pro bojovníky, kteři teď zastaví shazování a těsně pod vrcholem všech příprav se vše zhroutilo.

Doufám, že jim i Vám budeme mít šanci co nejdříve přinést lepší zprávy,“ doplnil následně Novotný na svém IG profilu.

Kdy se tedy turnaj OKTAGON 16 uskuteční je v tuto chvíli nejisté, ale fanoušci by o turnaj neměli přijít. Je však otázkou, kdy opadnou bezpečnostní opatření a vše se vrátí do normální situace. Vyhlášení zákazu hromadných akcí platí od dnešních 18:00 na dobu neurčitou. Koronavirus se dotkl také sousedního Polska, kde bylo zrušeno KSW 53. Zde se měli představit Patrik Kincl a Vojto Barborík. Organizace začala vracet vstupné a turnaj zrušila.

Foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *