Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Brian Ortega vysvětlil, proč se pustil do Zombova překladatele

Brian Ortega vysvětlil, proč se pustil do Zombova překladatele

Nedávno jsme vás informovali o incidentu, při kterém bývalý titulový vyzyvatel Brian Ortega profackoval překladatele, který na turnaj UFC 248 dorazil se Sung Jungem aka Korean Zombie. Předmětem sporu byla údajně Ortegova nespokojenost s překladem, který Jay Park v minulosti nabídl. Nyní se Ortega o celém incidentu rozpovídal a vysvětlil, proč k němu došlo.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/09/vypnu-te-a-zkrvavim-tvar-slibuje-korean-zombie-ortegovi/


“Devátého května 2018 upsal Jay Park Korean Zombie pod svou společnost AOMG Entertainment. Hned poté začal trash talk. Když jsem se dostal do Koreje na tiskovou konferenci, tak ke mně Zombie přišel se skutečným překladatelem a vysvětlil mi, že byl trash talk nápad managementu, který se tak snažil zlepšit promo, a že se mi za to omlouvá. Jeho omluvu jsem přijal, podali jsme si ruce a následně jsme skvěle zvládli tiskovou konferenci,” začal Brian Ortega své vyprávění. Ortega se měl totiž s Jungem utkat na konci roku 2019 v Busanu. Bohužel se na poslední chvíli zranil a byl tak nucen ze souboje odstoupit.

Právě tehdy vznikl spor mezi ním a překladatelem Parkem. “Krátce po tiskové konferenci jsem si zranil koleno a byl nucen zápas zrušit. Korean Zombie byl společně s Parkem hostem show Ariela Helwaniho, kde zaznělo, že jsem se zápasu vyhnul. Vyhýbat se něčemu a zranit se je velký rozdíl. V té době jsem už věděl, že je to Jay Park, kdo se snaží tvořit scénář. Právě proto jsem ho přivítal do naší hry a varoval jsem ho, že by si měl dávat pozor na pusu. V sobotu jsem v jeden moment profackoval hned 3 osoby. Omlouvám se za profackování překladatele i hudebníka, ale ne provokatéra.”

Ortegovi tedy očividně nejvíce vadilo, že bylo jeho odstoupení ze zápasu prezentováno, jako snaha vyhnout se souboji s nebezpečným soupeřem.

“Jsem zpěvák. Podle mě vážím o 20 kilo méně, než on. Je to světová dvojka. Podobné situace z něj nedělají borce,” vyjádřil se k incidentu Park. Ten rovněž zvažoval, zda na Ortegu podá trestní oznámení, ale nakonec se prý rozhodl, že ne. Údajně totiž nechce dělat problémy někomu, kdo toho má méně, než on.

Dnes ráno se navíc Ortega Parkovi oficiálně omluvil a uvedl, že až bude Zombie připravený, tak se utkají.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *