Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Míša Dostálová o výplatě, mikině, Gáborovi i poslední výhře

Míša Dostálová o výplatě, mikině, Gáborovi i poslední výhře

Staro-novým hostem pořadu „Na Férovku“ byla Míša Dostálová, která se naposledy představila na turnaji OKTAGON Prime 3 v Šamoríně, kde si připsala výhru nad Krajčovič. Míša se však rozpovídala nejen o posledním souboji, ale i své výplatě, problému s „nedovolenou“ mikinou, ale i Gáboru Borárosovi.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/08/michal-martinek-vyrazi-do-sveta-zabojuje-o-milion-dolaru/


„Kolik jsem dostala za zápas? To vám bohužel nemůžu říct. Řekněme, že kdybys chodil dva týdny do McDonaldu na brigádu, tak bys na tom byl lépe… Nezaplatilo by mi to přípravu ani v ČR, natož v Thajsku. Za peníze ze zápasu můžeme říct, že jsem si koupila letenku. Pak už to bylo všechno v mé režii,“ prozradila Míša Dostálová. Konkrétní částku nemohla specifikovat, protože je pravděpodobně vázána mlčenlivostí. Není však žádným tajemstvím, že výplaty „začátečníků“ v organizaci OKTAGON MMA se pohybují kolem 1 000 euro.

Hodně se také mluvilo o problému s mikinou. Ondřej Novotný totiž během přenosu upozornil na to, že Míša nastupuje v nepovolené mikině. Bojovníci a bojovnice totiž očividně musí nastupovat v OKTAGON oblečení, podobně, jako je tomu v případě UFC a firmy Reebok, „Já jsem se to dozvěděla víceméně až po celé té akci, kdy mi volali a psali lidi, že jsem porušila pravidla a měla jinou mikinu. Abych to uvedla na pravou míru, já jsem žádnou mikinu s Šamoríně nedostala… V Šamoríně jsem dostala nástupové tričko. To klasické bílé, které jsem měla na sobě a bohužel jsem tam s sebou žádnou mikinu od OKTAGNu neměla.“ Dostálová si tedy při čekání na zápas vzala svou mikinu, kterou si přivezla, což byla očividně chyba. V jiné mikině do titulového souboje s Mackem nastupoval i Tomáš Deák, ale je otázkou, zda má ve smlouvě oblečení nějak upraveno.

Míša Dostálová v rozhovoru rovněž prozradila, že přestala sledovat IG profil organizace OKTAGON, protože prý až moc propagovala Gábora Borárose. Vítěz první řady reality show OKAGON Výzva je totiž jednou z největších hvězd organizace, která přitahuje pozornost, takže se jí věnuje hodně prostoru. Na Dostálovou to však bylo moc.

Míša rovněž mluvila o tom, jak probíhala příprava, jak se jí povedl zápas, ale i o tom, jak to vypadá s její budoucností a za jakých okolností by šla do další bitvy.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *