Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola popsal hlavní chybu souboje s Véghem

Karlos Vémola popsal hlavní chybu souboje s Véghem

Lev Karlos Vémola se s odstupem času rozpovídal o chybě, která mu údajně prohrála zápas s Attilou Véghem. Ten byl hlavním zápasem listopadového turnaje OKTAGON 15, který byl pro CZ/SK MMA scénu důležitým milníkem. Duel Vémola vs Végh totiž dalece překonal hranice sportu a vzbudil obrovskou pozornost napříč spektrem.


http://139.162.132.153/index.php/2020/03/08/michal-martinek-vyrazi-do-sveta-zabojuje-o-milion-dolaru/


“Hlavní chyba vznikla v prvních deseti sekundách, v jejichž průběhu jsem šel k němu a čekal jsem, že přijde z levého guardu. On však přišel z pravého, což mě trochu zaskočilo. Přišla první chyba. Nakročil jsem a bum. Dostal jsem první ránu a byl jsem out. Potom už jsem nevěděl, co se děje. Proto i lidé říkají, že to nebyl Karlos, jak ho znají,” vysvětlil Karlos Vémola s odstupem času pro server šport.sk. V souboji tak očividně rozhodla první rána, kterou Attila Végh vyslal. Poté už bylo jen otázkou času, kdy se trefí znovu a znovu.

“Nevěděl jsem, co dělám,” pokračoval Vémola. “Nechodil jsem si pro takedowny, tak jako vždy. Šel jsem jen dopředu, jako zombie a žral bomby. Proto ten souboj nedokážu zhodnotit. Šlo o první ránu, po které už jsem nevěděl, co dělám. Nedokázal jsem se po ní vzchopit a to byla jediná chyba.”


Zapoj se do unikátní tipovací ligy, prokaž své znalosti o světě MMA a soutěž s ostatními fanoušky.

MMA Shorties Fantasy League


Vémola se většinou na začátku zápasu pokusí o pár ran a kopů, kterými soupeře rozptýlí a pak se dravě vrhá pro takedown. V souboji s Véghem však až nepochopitelně vyčkával, čehož Végh využil, aby ho natrefoval. Nyní už víme proč. Hned první rána očividně Karlosem totiž otřásla natolik, že nebyl schopen implementovat svou tradiční taktiku. 

Klíčový staredown?

Vémola však zároveň popřel, že by ho Attila “načal” už den předtím na vážení, “To je absolutní blbost. Pokud si někdo myslí, že se já nebo Attila necháme zastrašit staredownem, tak je blázen. Oba jsme předtím stáli proti desítkám tvrdých protivníků, takže nějaký tvrdý pohled před zápasem nás nemůže zastrašit. Přišel víc nahajpovaný, než já. Zatímco však on odešel, já poté skočil do publika a fotil se s fanoušky. Byl jsem více zrelaxovaný a on zase nabuzený. Moc dobře jsem věděl, že bych ho nějakým postrkováním nezastrašil. Na to jsme oba až moc zkušení.”

Vémola šel po souboji na operaci s ramenem, po které si musel dát krátkou nucenou pauzu. Hned, jak to bylo možné, však začal Terminátor trénovat a vracet se do tempa. Vše šlo očividně tak dobře, že Karlose uvidíme zpět v boji už na turnaji OKTAGON 17, který se koná na začátku června v Bratislavě.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Zdroj: Karlos Vémola opísal hlavný dôvod prehry s Attilom Véghom: Bol som ako zombie a žral som bomby

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *