Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Joe Rogan má špatnou zprávu pro fanoušky Jona Jonese

Joe Rogan má špatnou zprávu pro fanoušky Jona Jonese

Hlavním zápasem turnaje UFC 247 byla titulová bitva Jon Jones vs Dominick Reyes. Navzdory původním předpokladům to byl hodně vyrovnaný duel, ve kterém se šampion utkal se schopným vyzyvatelem.  I když s tím mnozí nesouhlasí, tak se nakonec stal na body vítězem Jon Jones, který si tak připsal další úspěšnou titulovou obhajobu. Právě i s ohledem na vyrovnanost se okamžitě začalo mluvit o odvetě.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/25/na-koho-by-vsadil-jon-jones-v-souboji-khabib-vs-mcgregor-2/


„Hrozně se těším na případnou odvetu,“ rozpovídal se Joe Rogan v jednom ze svých podcastů. „Podle mě by v ní byl Dominick Reyes ještě lepší, než teď v prvním zápase. Uvědomí si totiž, že potřebuje mít sílu i ve třetím, čtvrtém a pátém kole. Ví, jaké to je bojovat s Jonem Jonesem, takže v případné odvetě podle mě bude ještě lepší.“

Reyes měl bitvu dobře rozjetou, ale minimálně v šampionských kolech převzal iniciativu Jones, zatímco Reyes zvadl a byl až moc pasivní. Právě to ho asi nakonec stálo zápas. 

Sám Reyes však po bitvě mluvil v tom smyslu, že je vítěz a dobře to ví. Sice nemá kolem pasu titul, ale i přesto se mu podařilo porazit pravděpodobně nejlepšího bojovníka historie UFC. Samozřejmě okamžitě mluvil o odvetě, kterou by prý určitě uvítal. Koneckonců se jí očividně nebrání ani Jon Jones, který prý přijme téměř cokoliv, o před něj vedení UFC postaví.

Otázkou však je, zda se dočkáme okamžité odvety. Týden po turnaji UFC 247 šel totiž do boje Jan Blachowicz, který dokázal tvrdě ukončit Andersona. Se třetí výhrou v řadě na svém kontě si rovněž řekl o titulovou šanci, kterou by si, s ohledem na poslední výkony, určitě zasloužil. Ve hře je však případně i Thiago Santos, který Jonese málem porazil, ale následně musel na operaci, která ho vyřadila z tréninku i boje.

Možných scénářů je více než dost, takže nyní bude záležet na tom, kdo prosadí svou a bude se jevit jako nejzajímavější vyzyvatel pro dominantního šampiona.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *