Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Fergusona nezlomíme,“ uvědomuje si Khabibův trenér

„Fergusona nezlomíme,“ uvědomuje si Khabibův trenér

Pomalu ale jistě se blíží souboj, na který všichni tak napjatě čekáme. Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson! Bitva, která byla domluvená celkem čtyřikrát, ale ani jednou na ni z různých více či méně bizarních důvodů nedošlo. Na pátý pokus se snad skutečně dočkáme. Souboj totiž slibuje extrémně zajímavou podívanou. Tony Ferguson pro Khabiba představuje velkou hrozbu, což si očividně dobře uvědomuje i jeho trenér Javier Mendez.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/19/khabibuv-otec-stanovil-cenu-za-odvetu-s-conorem/


„Má neuvěřitelné kardio a s těmi lokty je hodně nebezpečný. Nejnebezpečnější lehká váha v historii UFC s lokty. Navíc je hodně nepředvídatelný a má lví srdce. Takového bojovníka nezlomíte. Nic takového se určitě nestane. Stejně tak ale ani on nezlomí Khabiba. Nedokážu si představit, že by se to stalo. Podle mě se radši umlátí k smrti, než aby couvli,“ uvědomuje si trenér Javier Mendez, že mají před sebou extrémně nebezpečnou výzvu. Tony Ferguson se už v průběhu své kariéry dostal to různých krizových situací, ale minimálně v posledních 12 zápasech je dokázal přečkat a zvítězit. O to samé se bude určitě snažit i v souboji s neporaženým šampionem.

„Může nás porazit, ale stejně tak můžeme my porazit jeho. Mým úkolem je Khabiba připravit tak, aby to byl právě on, kdo zvítězí. Uděláme tedy vše pro to, abychom vyhráli. Tím pádem si musíme být vědomi toho, jak nebezpečné lokty, submise i kardio Tony má,“Tým Khabib jasný plán. Sám Khabib hned v několika rozhovorech přiznal, že Tonyho vnímá jako skutečnou hrozbu. Podle toho se prý taky bude připravovat, takže můžeme očekávat, že šampiona uvidíme vůbec v nejlepší formě.

Oba bojovníci se vyžívají v tom, že na své soupeře tlačí a nakonec je udolají. Bude tedy hodně záležet na tom, kdo dokáže prosadit svou. Tony se samozřejmě bude snažit využít své ostré lokty, zatímco Khabib asi bude zkracovat vzdálenost a pokoušet se souboj přenést na zem.

Hlavní je, abychom se tohoto souboje konečně dočkali. V době problémů s váhou a zranění na poslední chvíli si totiž člověk může být soubojem jistý až ve chvíli, kdy jsou spolu borci zavření v kleci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *