Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Další potenciální soupeř pro Procházku je ze hry

Další potenciální soupeř pro Procházku je ze hry

Bývalý šampion polo-těžké váhy organizace Rizin Jiří Procházka před časem „konečně“ podepsal smlouvu s nejprestižnější MMA organizací na světě. Od té doby fanoušci napjatě čekají, proti komu se ve své UFC premiéře postaví. Možností je v podstatě jen několik. Nyní navíc jedna z nich odpadla, takže se nám výběr zužuje.


Jiří Procházka zná jméno soupeře pro UFC premiéru


Včera večer totiž bylo oznámeno, že se na květnovém turnaji UFC 250 dočkáme souboje Rua vs Nogueira III. Právě legendární Shogun, který byl doposud „volný“, takže se nabízelo napárování s Denisou, uzavírá TOP UFC 15 polo-těžké váhy.

Jiří Procházka

Jonese můžeme vyřadit; Reyes se bude snažit o odvetu s Jonesem nebo kýmkoliv, kdo by mu mohl zajistit další titulovou šanci; Santos se nechal slyšet, že s nikým mimo TOP 5 jít nechce; Smith má domluvený zápas s Teixeirou; Blachowicz po výhře nad Andersonem, který si teď asi dá nějakou pauzu, vyhlíží titulovou šanci; Cormier by měl jít s Miocicem; Gustafsson je stále v důchodu; Walker jde s Krylovem; Souza se vrátil do střední váhy a Rua jde s Nogueirou.


Thiago Santos odmítl zápas s Jiřím Procházkou?


Pokud přijmeme fakt, že by mělo jít o soupeře z TOP 10, o čemž tým několikrát mluvil, tak se nabízí Oezdemir a Rakic. „Upsal se teď UFC, takže potřebuje něco odbojovat, aby se utkal se mnou. Víš jak to myslím,“ prozradil Rakic našemu kolegovi z profilu BestMMAtchups.

„Známe už jméno soupeře, známe i měsíc a pravděpodobné místo. Nyní čekáme na potvrzení od soupeře. Na něm nyní záleží, samozřejmě také na UFC,“ prozradil před časem Jirkův trenér Martin Karaivanov pro server Sport.cz.

S kým myslíte, že Denisa nastoupí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Čím dál více to tedy vypadá na Volkana Oezdemira, případně Cirkunova, pokud bereme v potaz kompletní TOP 15. UFC už pomalu začíná odhalovat zápasy na pozdější turnaje, takže bychom se brzy mohli dočkat potvrzení, s kým Jiří Procházka ve skutečnosti nastoupí.

Úvodní foto via IG Jiří Procházka

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *