Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Karlos Vémola o souboji s Marpem

Karlos Vémola o souboji s Marpem

Karlos Vémola se v jednom z posledních rozhovorů pro pořad Real Talk zmínil i o možné bitvě s Marpem. O té se přitom střídavě spekuluje už od konce roku 2018, kdy se oba jmenovaní borci představili na turnaji XFN 15 v pražské O2 aréně.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/13/karlos-vemola-o-patriku-kinclovi-ten-reagoval/


„Marpo teď nechce nic jiného, než zápas se mnou. Když jsem to tenkrát řekl v O2 aréně, tak se toho lekl, že ne, že to neexistuje. Teď za to zase ta federace, pod kterou by měl zápasit, nabízí hrozné peníze. I mi volají, že nabízí hrozné peníze. Marpo ten zápas hrozně chce. Chce ho víc, než kdykoliv předtím, protože ví, že za mě může dostat obrovské prachy. Jemu je jedno jestli vyhraje nebo prohraje, on ví, že prohraje. Teď za to nabízí takové prachy. Opravdu třeba pětkrát tolik, co jsem dostal za zápas s Attilou. Nabízí za to fakt velké prachy, abych šel s Marpem,“ prozradil Karlos Vémola. Konkrétní čísla samozřejmě nejsou k dispozici, ale dle předchozích vyjádření se předpokládá, že Karlos dostal za zápas s Attilou minimálně 500 000 – 1 000 000 Kč.

Za zápas s Marpem je mu tedy očividně nabízeno 2 500 000 – 5 000 000 Kč, což je skutečně neuvěřitelná částka. Kdo ji nabízí? Pravděpodobně XFN, respektive Double Red. „Vím, že XFN s Marpem jednalo, ale podepsání potvrdit nemůžu. Poslední informace byla, že dohoda je na spadnutí. Vlastně velmi blízko,“ prozradil totiž nedávno Petr Kareš pro server iDNES.cz. Pro XFN, které se snaží o návrat na scénu, který se zatím, soudě dle reakcí fanoušků, moc nedaří, by to byl totiž skvělý trhák, na který by dokázalo nalákat masy podobně, jako se to v minulosti podařilo souboji Marpo vs Rytmus.

Vítěz bere vše?

Vémola v podstatě není proti. Má však klíčovou podmínku, „Ok, pojďme do toho zápasu. Když si na mě opravdu tak věří, tak vítěz bere všechno. Vítěz bere vše a prachy půjdou na charitu. Najednou ho nechce… Když ty tvrdíš o mně, že mi tak jde o peníze, tak se mnou pojď do toho zápasu. Můžu ti ho domluvit s OKTAGONem, dostaneme oba dva výplatu, já tě nebudu házet na zem, jako chlap všem slíbím, že s tebou budu jenom stát, takže postojový zápas, který chceš a jestli vyhraješ, tak si s těmi penězi dělej, co chceš. Jestli však vyhraji já, tak ty peníze vezmu a za to, že zmlátím nějakého zpěváka je dám na charitu. A to on už nechce“


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/15/koho-ma-karlos-vemola-v-hledacku/


S ohledem na to, že Vémola spolupracuje s OKTAGONem a Marpo očividně s XFN se zdá, že se této bitvy v nejbližší době nedočkáme. To je však možná dobře, protože Vémola má před sebou celou řadu MMA zápasů, které slibují atraktivní podívanou. Pokud by však šlo o charitu na „neutrální půdě“, tak by mohlo jít o zajímavý zápas, který by alespoň posloužil dobré věci.

Úvodní koláž via IG Karlos Vémola / IG Marpo

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

  1. Aleš Dvořák 18/02/2020

    Marpo je koště co už ani děcka v pubertě moc neláká.. Jen ať ho xfn zas pojebe tomu přeju debílkoj..

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *