Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Rio Rancho: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Rio Rancho: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Nově ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC Fight Night 167 v Novém Mexiku.

Dnes vám přinášíme tipy redakce na UFC 247 a kurzovou analýzu obstará klasicky Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet. Již nějakou dobu je však členem našeho týmu MMA Shorties. Přejeme Vám hodně štěstí při tipování.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Sanchez vs Pereira – Méněnež 1,5 kola 2,11

Michel Pereira je stylem pravděpodobně nejatraktivnější zápasník v UFC. Disponuje celou řadou nevyzpytatelných technik, které skvěle kombinuje, zjišťuje jimi soupeřovy reakce a nejednou díky nim ukončil zápas. Diego Sanchez se dostává do závěrečné fáze kariéry a lze bez výčitek říct, že už to není, co bývalo. V posledních 12-zápasech zvítězil pouze 5x a v nejaktuálnějších 4 prohrách obdržel hned 3x KO. Od začátku kariéry v roce 2002 až do zápasu s Iaquintou o 15 let později prohrál Sanchez na knockout pouze jednou. To je známka toho, že se už začínají projevovat následky stylu úder za úder, který celou kariéru praktikuje. Proto předpokládám, že Pereira dokáže v první polovině zápasu Sancheze trefit nějakým nepředvídatelným kopem a dojde si pro finiš.

Kenney vs Dvalishvili –Vítěz Kenney 2,27

Casey Kenney měl v UFC opravdu ostrý start. V bývalé organizaci LFA držel hned 2 tituly (fly + bantamweight) a svými vynikajícími výkony skauty opravdu zaujal. Kvůli tomu se už ve svém debutu utkal s bývalým titulovým vyzyvatelem Rayem Borgem. Toho nečekaně porazil a okamžitě dostal další složitou výzvu, neporaženého Manny Bermudeze. Ten s perfektním rekordem 14-0 vypadal jako nadějný prospekt, Kenney jej ale ve třech kolech úplně zneutralizoval a odnesl si výhru jednomyslným rozhodnutím. Kenney aktuálně drží rekord 13-1-1. Přes to, že je Dvalishvili skvělý wrestler a poměrně komplexní bojovník, myslím, že Kenney porazil už kvalitnější soupeře a posune se zase o něco blíž k vrcholu divize.

Vannata vs Medeiros – Bude KO/TKO 3,00

Na toto utkání se osobně velmi těším. Yancy Medeiros má aktuálně dvě prohry v řadě. Jak Donaldu Cerronemu, tak Gregoru Gillespiemu se podařilo zápas s ním ukončit a na Medeirosovi je to znát. Tento duel hodně napoví o budoucnosti obou aktérů a proto myslím, že do toho půjdou po hlavě. Pokud nebude jeden z nich vyloženě ztrácet na nohou, neobával bych se pokusů o takedowny. Kurz 3,00 se rozhodně vyplatí vyzkoušet.

Borg vs Bontorin – Zápas skončí submisí 5,50

Na kartě se představí i již zmíněný Ray Borg. Ten od titulového zápasu s Demetriusem Johnsonem na turnaji UFC 216 nezažívá nejlepší období. Poslední zápas sice vyhrál, ale rozhodně nepodal tak kvalitní výkon, jaký jsme očekávali. Naproti tomu Bontorin drží rekord 16-1 s úctyhodnými 11 submisemi a 3 KO/TKO. Oba bojovníci preferují výměny na zemi a ukončení submisí se zdá být jako logické vyústění. Pokud si chcete zariskovat, kurz na vítězství Bontorina submisí je aktuálně 9,50.

Wood vs Dodson – Zápas skončí KO/TKO 5,00

Jak napovídá Woodova přezdívka The Prospect, hodně lidí do něj vkládá velké naděje a předpovídá mu velkou budoucnost. Před vstupem do UFC 3x obhájil titul v Cage Warriors a aktuálně má šňůru 8 vítězství v řadě. Doposud se ale neutkal s tak kvalitním soupeřem, jakým je právě John Dodson. Ten se v předzápasových rozhovorech nechal slyšet a předpověděl výhru na KO. V utkání favorizuji Wooda, ale rozhodně nám toto prohlášení může nastínit Dodsonův přístup k zápasu. Navíc si musí uvědomovat, že by mohl mít poslední příležitost k tomu zůstat relevantní v tak nabité váze.

RADIM

Tipsport

HONZA

Tip na tiket:

 

OKTAGON PRIME 3: Analýza, Tipy a Sázky

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *