Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Koho má Karlos Vémola v hledáčku?

Koho má Karlos Vémola v hledáčku?

Na proběhnuvší tiskové konferenci OKTAGON Time 3 bylo oznámeno, že Karlose Vémolu uvidíme zpět v akci už na začátku června na turnaji OKTAGON 17. Sám Terminátor prozradil, že by se nejradši představil v červnu v Bratislavě i v červenci na tradiční Štvanici. S kým by se mohl utkat?


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/13/karlos-vemola-o-patriku-kinclovi-ten-reagoval/


“Pořád jsem se s tím nesrovnal. Nesrovnám se s tím do té doby, dokud nebudu před Attilou stát znovu v kleci, což se stane. Nevím kdy, ale stane. Pak se s tím možná srovnám. Já nevím jak ostatní bojovníci, já se s porážkami srovnávám špatně a dlouho. Zase jsem se však dokázal hodně kousnout a už tím, že se vracím o měsíc a půl dřív, protože potřebuji nahnat vítězství, abych se potom stal tím adeptem na případnou odvetu s Attilou,” odpověděl Karlos Vémola na otázku, jak dlouho mu trvalo, než se s poslední prohrou vyrovnal.

Karlos má očividně prohru s Attilou stále v sobě a nyní se jí snaží použít jako motivaci do dalších bitev. Ta první ho čeká 6.6. na turnaji OKTAGON 17, který se koná v Bratislavě.

Kdo by mohl být jeho soupeř? Sám Karlos má poměrně jasno, “S kým chci zápasit? Já jsem říkal, že mi je to úplně jedno. Já jsem jeden z těch zápasníků, který si nevybírá. Já se jen dívám, kdo je nahoře. Attila se mnou momentálně zápasit nechce, což chápu, takže kdo je tam pod ním? Mě nezajímá nějaká 3 ani 4, na druhém místě je ten Němec Timo Feucht. To je člověk, který mě zajímá. Taky mě zajímá titulový zápas v 84. Tam zase, kdo je první a druhý, ten mě zajímá. Je mi úplně jedno, koho přede mě kluci postaví, ale ať to jsou ti, kteří jsou na těch předních místech v 84 nebo 93.”

Při pohledu na žebříček se v polo-těžké váze nabízí jmenovaný Timo Feucht nebo Jeremy Kimball. Oba jsou totiž mezi Karlosem a Attilou. Ve střední váze je pak na prvním místě Milan Ďatelinka, kterého v Ostravě čeká Siwy. Vítěz této bitvy by se tak případně mohl s Karlosem utkat o titul šampiona střední váhy. 

V ideálním případě tak na turnaji OKTAGON 17 uvidíme bitvu Vémola vs Feucht/Kimball a následně na turnaji OKTAGON 18 titulový duel Vémola vs Ďatelinka/Siwy.

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *