Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Miloš Petrášek poslal upřímný vzkaz internetovým haterům

Miloš Petrášek poslal upřímný vzkaz internetovým haterům

Podobně jako nedávno Patrik Kincl i Miloš Petrášek poslal vzkaz internetovým haterům, kteří na sociálních sítích a na internetu obecně nešetří kritikou a negativními projevy. Miloš ví o podobných reakcích své, protože si jich kvůli několika prohrám v řadě vyslechl více než dost. Navzdory tomu však plánuje další zápas, ve kterém se pokusí vrátit na vítěznou vlnu.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/13/patrik-kincl-poslal-vzkaz-internetovym-valecnikum/


“Věnovat se něčemu, co Tě baví a naplňuje za cenu neustálé kritiky a to většinou od lidí, kteří si nevyzkoušeli jediný trénink? Tohle je dnešní MMA a vlastně jakákoliv činnost, kdy jdeš s kůží na trh.

Je jedno jaký uděláš zápas. Jediné na čem záleží je výhra a to nejlépe ve stylu Mortal Kombat se soupeřem, který má na sherdogu (bilance zápasníků) výhru minimálně nad Brucem Leem.

Pokud nesplňuješ tyhle parametry, měl jsi slabého soupeře a vlastně se to nepočítá. To jsi nevěděl? Neměj z toho vítězství radost a zpytuj svědomí, že jsi do toho zápasu šel ty hlupáku! Ty jsi prohrál? Ty nulo! Toho bych porazil i já a to nemusím nic dělat, jen se válím doma jako kravskej ocas, chlastám a kritizuju lidi, jako seš ty!

Jsou důvody, proč bych to zabalil. Samozřejmě vím, že za tím monitorem nebo displejem je většinou smutný a nesebevědomý stvoření, který si tímhle flusancem získá pět laiků u komentáře od pěti dalších zoufalců. I přes to, že tohle víš Ti vadí takové komentáře a nejvíce těm, kteří se tomu snaží dávat maximum.

Bohužel s tímhle nemůžu nic udělat, ale přísahám bohu, že jak jsem klidné povahy, Vám bych rozbil držku vy nuly! Tohle ode mě mate ze srdce. Každopádně ať už jsi fanoušek, nebo jsi to, co popisuji nahoře 16.5 budu mít další zápas a to ať se Ti to líbí, nebo ne. Enjoy,” vzkázal Miloš Petrášek na svém IG profilu.

Miloš Petrášek

OKTAGON Prime 5 – Praha

Miloše, který naposledy “smolně” prohrál na turnaji OKTAGON 15, budeme moct vidět na turnaji OKTAGON Prime 5, který se koná v květnu v pražském O2 Universum. Meloun se na akci pokusí ukončit sérii proher a vrátit ze zpět na vítěznou vlnu. Předtím, než narazil na Kimballa, dokázal nasbírat 4 výhry v řadě. Doufejme tedy, že se mu něco podobného podaří i nyní.

Úvodní foto via Jana Mensatorová

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *