Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jiří Procházka zná jméno soupeře pro UFC premiéru

Jiří Procházka zná jméno soupeře pro UFC premiéru

Bývalý šampion polo-těžké váhy organizace Rizin Jiří Procházka před časem „konečně“ podepsal smlouvu s nejprestižnější MMA organizací na světě. Před sebou má tedy UFC premiéru, která by měla proběhnout v následujících měsících. Dle vyjádření trenéra se už navíc rýsuje soupeř, se kterým by měl Denisa změřit síly.


„Jsou to normální borci,“ říká Procházka o UFC bojovnících


„Známe už jméno soupeře, známe i měsíc a pravděpodobné místo. Nyní čekáme na potvrzení od soupeře. Na něm nyní záleží, samozřejmě také na UFC,“ prozradil Jirkův trenér Martin Karaivanov pro server Sport.cz.

„Vím, že v UFC budou velcí a tvrdí borci, tvrdý fighty, tyhle věci já naprosto vím. Se svým týmem nic nepodceňujeme, naopak, půjdu tam ukázat, co ještě neviděli. Ať přijde kdokoliv, fakt mi to je jedno, já se na boj prostě těším a půjdu tam ukázat to nejlepší, co je ve mně,“ doplnil sám Procházka, který se na UFC premiéru očividně hodně těší. Stejně tak se těší i fanoušci, protože to už od podpisu smlouvy vypadá na to, že by měl být soupeřem nějaký bojovník z UFC TOP 10 polo-těžké váhy.

Pokud podobný soupeř skutečně dopadl, tak se při pohledu na zmíněný žebříček až tolik možností nenabízí:

Jiří Procházka UFC

Škrtnout můžeme Jonese, který je vládnoucím šampionem, Reyese, který má za sebou zápas s Jonesem a pravděpodobně se bude snažit o odvetu, Smitha a Teixeiru, kteří se spolu utkají na konci dubna, Cormiera, který by se měl utkat s Miocicem, Andersona a Blachowicze, kteří se spolu utkají v sobotu, Gustafssona, který je pořád v důchodu, Walkera a Krylova, kteří se spolu utkají v polovině března a Souzu, který se vrátil do střední váhy.

Kdo tedy zbývá ve hře? Santos, Oezdemir, Rakic, Cirkunov a Rua. Pokud se bavíme konkrétně o TOP 10, tak je to jen Santos, Oezdemir a Rakic. Jako nejpravděpodobnější se z této trojice jeví Oezdemir nebo Rakic, kteří se spolu utkali na konci roku, kdy dokázal na body zvítězit Oezdemir. Právě tyto dva borce z Evropy Jiří Procházka několikrát zmiňoval, takže by bylo skvělé, kdyby šel do bitvy právě s jedním z nich.

Kdy a Kde?

Trenér Karaivanov předběžně mluvil o tom, že by chtěli jít do boje ještě před prázdninami. Pravděpodobně se tak bavíme o období duben-červen. Na tyto měsíce má UFC aktuálně naplánováno celkem 5 turnajů s tím, že jsou tam dvě číslované akce UFC 249 a UFC 250.

Jiří Procházka

Doufejme tedy, že soupeř zápas s Denisou přijme a my se tak brzy dozvíme bližsí informace.

Zdroj: Nebývalý rozruch okolo českých barev v UFC. Procházka už zná soupeře

Úvodní foto je edit z fotografie Barbory Reichové

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *