Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl poslal vzkaz internetovým válečníkům

Patrik Kincl poslal vzkaz internetovým válečníkům

Právě Patrik Kincl dobře ví, jak je přízeň fanoušků vrtkavá. Jeden den vás oslavují, aby na vás další den krutě plivali a zatracovali vás. Podobnou situaci zažila celá řada předních bojovníků a bojovnic. Patrik Kincl se podobným “fanouškům” rozhodl poslat vzkaz.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/13/karlos-vemola-o-patriku-kinclovi-ten-reagoval/


“Jak jsou k smíchu internetoví válečníci, kteří si dodávají odvahu v komentářích, navážením se do ostatních. Jak musí koukat přes plot a léčit si mindráky z promarněných životů.

Lucka Pudilová na UFC nemá, Jirka Procházka v UFC neuspěje, Meloun nemá na zápasení a já nemám co dělat ve střední váze a navíc s Materlou. Ten by měl dělat to a ta zas tohle. Lidi, proberte se a začněte s tou svou zahořklostí něco dělat.

Přestaňte čumět k sousedům přes plot a sami něco budujte. A když to nevyjde? S*át na to. Šli jste do toho a to je nejvíc!!! Tak jako my…,” vzkázal Patrik Kincl na svém IG profilu.

Patrik Kincl si užil své poté, co se rozhodl dlouho držet s potápějícím se XFN. Následně se nedohodl s organizací OKTAGON MMA, kde by se nabízela možná odveta s Vémolou, což se mnohým fanouškům rovněž nelíbilo. Pomyslnou třešničkou na hořkém dortu bylo zranění, které přišlo jen pár dní před titulovým zápasem v rámci polské organizace KSW, po kterém Patrik dokonce krátce zvažoval, že ukončí kariéru.

Někteří fanoušci ho podpořili, ale jiní na něj naopak plivali a obviňovali ho z toho, že zranění nasimuloval, protože měl problémy s váhou, nebo že se snad souboje se Soldicem bál.

Podobnou negativní zkušenost má na CZ/SK scéně kdekdo. Své by mohl vyprávět například Michal Martínek, který si vyslechl své poté, co neuspěl v souboji o UFC smlouvu. Každý bojovník se s podobnými reakcemi vypořádává jinak. Michal je například za pomoci mentálního kouče dokázal přetavit v motivaci, která se projevila v jeho posledním zápase s Peštou, který, navzdory předpokladům, dokázal vyhrát hned v prvním kole.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *