Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON PRIME 3: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON PRIME 3: Analýza, Tipy a Sázky

V sobotu 15. února nás čeká první turnaj organizace OKTAGON v roce 2020. Galavečer OKTAGON PRIME 3 se odehraje v Šamoríně na Slovensku. Můžeme se zde těšit na jeden titulový zápas v lehké váze a mnoho dalších zajímavých duelů. Dnes se podíváme na analýzu vybraných zápasů a tipy redakce.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/12/jak-sledovat-turnaj-oktagon-prime-3/


Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Štrbák vs Legierski – Vítěz Legierski 1,68

Legierski je nová mladá krev z Polska. Ve svých zápasech si počíná velice nekompromisně a všechny se mu podařilo ukončit před limitem. Miroslav Štrbák je velice zkušený a v postoji velice tvrdý, o čemž svědčí i jeho patnáct ukončení před limitem z celkových osmnácti vítězství. V posledních dvou zápasech to ovšem nebyl ten starý Miro Štrbák. Očekáváme, že se souboj bude odehrávat převážně v postoji a zde bychom favorizovali spíše polského zápasníka. Pokud by se duel přehoupl přes třetí kolo, tak nevíme, jak na tom bude Legierski kardiem, jelikož se ve svojí profesionální kariéře nepodíval dál, jak do druhého kola. Tato situace by mohla vyhovovat spíše zkušenějšímu Štrbákovi. Pokud v tomto utkání nechcete sázet na vítěze, jeví se zajímavě i sázka na +1,5 kola v kurzu 1,65.

Dvořák vs Langer – vítěz Dvořák 1,75 

Lukáš Dvořák vlétl do MMA jako blesk. Zajímavé je, že od bývalého postojáře se očekávají tvrdé knockouty, ale své zápasy ukončuje hlavně na submise! V zápase s Langerem bude mít menší výškovou nevýhodu, jelikož slovenský zápasník měří necelé dva metry. Navíc je to výborný zemař, který dokáže být tvrdý i v postoji. O tom se v minulém zápase na turnaji OKTAGON PRIME 1 přesvědčil Dvořákův kolega z Reinders gymu Tomáš Peleška, kterého Langer ukončil ve druhém kole. V posledních zápasech oba bojovníci dokázali zvítězit a bude zajímavé sledovat, jestli Dvořák udrží svojí neporazitelnost a vylepší si svoji bilanci už na 6-0. Tím by mohl výrazně promluvit do žebříčku polotěžké váhy. Pokud ani zde nechcete sázet na vítěze, tak je opět pěkný kurz na +1,5 kola za 1,65 

Krajčovič vs Dostálová – Dostálová vyhraje vzdáním soupeře 6 

Postoj vs zem. Tak se dá nazvat duel mezi Lucií Krajčovič a Michaelou Dostálovou. Krajčovič vyhrála v postojářských disciplínách mnoho zápasů, v kterých porazila například Alenu Holou nebo Viktorii Lipianskou, která bude bojovat titul v prestižní ONE Championship. Jenže MMA není jen o postoji a zde vidíme výhodu Dostálové. Černý pás BJJ nenosí určitě jen tak pro parádu a pokud Krajčovič dostane na zem, tak bude mít obrovskou výhodu. Samozřejmě doufáme v její zlepšení postoje i po jejím kempu v Thajsku, kde si mimo jiné zatrénovala i se šampionkou UFC Valentinou Shevchenko. I zde máme připravenou méně riskantní variantu a to sázku na -2,5 kola v kurzu 1,5. 

Borároš vs Reis – vítěz Borároš 1,45 

Gábor nutně potřebuje získat výhru. Díky svým rychlým nástupům většinou soupeře ukončuje v prvním kole, což se mu vymstilo v minulém duelu s Britem. V tomto zápase byl spíše splašený a pořádně nevěděl, co chce proti zápasníkovi z Brazílie dělat. Nyní je vidět z dostupných informací z jeho přípravy, že je mnohem více soustředěný, což doufejme přenese i do zápasu. Brazilec je nejvíce nebezpečný na zemi, o čem svědčí i jeho černý pás BJJ a hned devět vítězství na submisi. Gábor bude opět spoléhat na rychlý start a hlavně na svoji výbušnost a sílu, které ho tentokrát dovedou k vítězství. 

Jak sledovat turnaj OKTAGON Prime 3?

RADIM

Tipsport

PAVEL

Tip na tiket:

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *