Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola ostře o Patriku Kinclovi. Ten reagoval

Karlos Vémola ostře o Patriku Kinclovi. Ten reagoval

Karlos Vémola se v rámci své návštěvy v pořadu Real Talk rovněž zmínil o svém bývalém soupeři Patriku Kinclovi. Ten si podle něj v poslední době pokazil kariéru, jak nikdo jiný. Reprezentant gymu All Sports Academy na jeho slova stručně reagoval.


http://139.162.132.153/index.php/2020/02/12/karlos-vemola-o-dopingu-a-vezeni/


“Patrik Kincl naznačoval, že dopuju. Myslím si, že potrefená husa nejvíc kejhá. Podívejme se na to, jak se zoufale snažil přibrat váhu, když se mnou zápasil. Na rozdíl od Patrika Kincla, já jsem byl několikrát testovaný. On nebyl testovaný nikdy. On nikdy nemůže předložit doklad o testování, který já předložit můžu… Myslím si, že je to člověk, se kterým nemusíme v rozhovoru ztrácet čas.

Jak já mám za sebou dvě knížky, tak on si myslím, že by mohl napsat knížku, jak si během jednoho roku totálně posrat kariéru. To se nikomu z bojovníků v Čechách nepovedlo. Takhle z nastartovaného se zakopat až pod zem a myslím si, že by se měl zahrabat a už tam zůstat. On měl několik výher, byla to skvělá 77. Najednou si dal do hlavy, že porazí Vémolu, na kterého v životě nemá, že půjde do 84. Váhu, kterou v životě nemá. Potom zase zjistil, že už nemá na to, aby hubl do 77. Nasral Rusy, pro které zápasil, nasral českou scénu, tím co tady udělal se mnou, teď nasral Poláky, kterým nenastoupil, protože nezhubl, nasimuloval zranění. To je prostě člověk, který si během jednoho roku zničil kariéru,” rozpovídal se Karlos Vémola na adresu Patrika Kincla.

S tím se ještě v době, kdy oba působili v XFN, utkal v O2 aréně, kde dokázal vyhrát na body. Následně se plánovala odveta, na kterou však kvůli problémům organizace nedošlo a zatím to vypadá, že na ní ani jen tak nedojde.

Kincl reagoval

Patrik na Karlosova slova krátce reagoval na svém IG profilu, “Neviděl jsem. Asi šlo o nějaký výkřik do tmy. Mně moje kariéra přijde v pohodě. Jsem momentálně spokojený. Jak ve sportovním, tak osobním životě. Ale s tou knížkou to není špatný nápad a opravdu o tom uvažuji. Myslím, že dokážu dát dohromady velice zajímavé čtení plné příběhů, které se skrývají ve skříni. O UFC náhodou nic neříkal?”

Kincl má za sebou skutečně ne úplně vydařené období, protože kvůli zranění přišel o titulový zápas, ale to se nyní může změnit, protože má před sebou další výzvu. Na turnaji KSW 53 se totiž utká s polskou legendou Materlou, který je ve světovém žebříčku 20 míst před ním.

Úvodní foto via BlackArt

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *