Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Derrick Lewis má život ohrožující zdravotní problém

Derrick Lewis má život ohrožující zdravotní problém

Derrick Lewis po turnaji UFC 247, na kterém se mu na body podařilo porazit nováčka v těžké váze Latifiho, prozradil, že ho trápí zdravotní problém, který je očividně tak vážný, že by ho mohl ohrozit na životě.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/20/derrick-lewis-doslova-znicil-drzeho-boxera/


“Můj trenér po mně chtěl, abych si nechal zkontrolovat něco, co mi narušovalo trénování. Momentálně o tom nemůžu moc mluvit. Šel jsem na vyšetření a je to něco, co musím řešit. Bohužel je to otázka života a smrti. Myslím to smrtelně vážně. Je to něco, co se děje spoustě sportovců. Nezáleží na tom, zda je člověk zdravý nebo ne. Prostě se to nějak přihodí. To je všechno, co teď mohu říct,” prozradil Derrick Lewis.

Lewis je známý vtipálek, který vždy perlí v rámci po-zápasových rozhovorů, ale v tomto případě jde očividně do tuhého. Těžko říct, co tvrdého borce trápí. Na jednu stranu je to život ohrožující, ale na tu druhou mu to umožňuje zápasit. UFC doktoři totiž o problému před zápasem věděli, ale odstoupení nepovažovali za nutné, “Moji doktoři mi řekli, že bych do zápasu neměl nastupovat. Že prý by člověk v mé situaci neměl zápasit. Konzultoval jsem to tedy i s UFC lékaři a ti vše prošli a řekli mi, že by to neměl být problém.”

Derrick Lewis měl v minulosti vážné problémy se zády a následně i s kolenem, které si nechal operovat. Očividně se však objevil další problém, který by mohl narušit jeho skvěle rozjetou MMA kariéru, “Děje se mi to poslední rok, ale až teď jsem s tím zašel k doktorovi a nechal si to zkontrolovat. Nemám však obavy. Tento nebo příští týden půjdu k doktorovi a uvidíme.”

Doufejme tedy, že se problém podaří vyřešit a Lewis tak bude moct pokračovat ve spanilé jízdě těžkou váhou. Aktuálně má totiž na svém kontě 2 výhry v řadě, což je dobrá výchozí pozice pro další posun v divizi.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *