Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mach se představí na stejném turnaji jako Khabib a Ferguson

Mach se představí na stejném turnaji jako Khabib a Ferguson

Makhmud Muradov se měl v polovině března představit na turnaji v Brazílii. Soupeř spadající do UFC TOP 15 střední váhy se však zranil, takže byl Mach z turnaje stažen. Nyní však přichází informace o dalším startu a novém soupeři.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/18/nebojacny-muradov-vezmu-klidne-zapas-s-israelem-adesanyou/


“Už vím místo a jméno soupeře. Čekáme na podpis soupeře. Bude to velký,” vzkázal dnes Mach na svém IG. Pro MMA Shorties pak Makhmud potvrdil, že se čeká na potvrzení soupeře, ale že prý půjde o velkou věc.

Velkou věcí by mohl být číslovaný turnaj UFC 249, který se koná 18.4. v Brooklynu a jehož hlavním zápasem je očekávaná bitva Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson. Novinář Marcel Dorff, který před časem prozradil i to, že se David Dvořák chystá do UFC, totiž přinesl zprávu o tom, že se na této akci Makhmud Muradov představí.

Makhmud Mach Muradov

Machovým soupeřem by měl být dle Marcela Karl Roberson, který se do UFC dostal díky účasti ve známe show Dana White´s Tuesday Night Contender Series, kde dokázal zvítězit za pouhých 15 sekund. Od té doby v UFC nastoupil do celkem 6 zápasů s tím, že 4 z nich dokázal vyhrát. Robersonova celková bilance je tak nyní 9-2.

Není to tedy sice soupeř z TOP 15, jak si Mach přál, ale na druhou stranu se zápas odehraje na ostře sledovaném turnaji, na kterém se krom jmenovaného Khabiba nebo Tonyho představí i Zabit Magomedsharipov, Rose Namajunas, Jéssica Andrade, Jeremy Stephens, Uriah Hall, Ronaldo Souza a mnozí další.

Makhmud Muradov tak dostane šanci pokračovat ve své spanilé jízdě. Aktuálně má totiž na svém kontě 13 výher v řadě. V rámi UFC doposud uspěl dvakrát, když nejdříve vyhrál na body a poté skrze tvrdé KO. Za to si dokonce od UFC vysloužil ocenění za výkon večera v podobě 50 000 dolarů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *