Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak sledovat turnaj OKTAGON Prime 3?

Jak sledovat turnaj OKTAGON Prime 3?

Turnaj OKTAGON Prime 3 se nezadržitelně blíží. Akci, jejímž hlavním zápasem je titulová bitva Štrbák vs Legierski, nebude vysílat stanice O2 Tv Sport, ale i tak existuje hned několik možností, jak je možné turnaj vidět.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/22/oktagon-prime-3-startovka-kurzy/


OKTAGON Prime 3

Šamorín

Pokud chcete mít turnaj i přímo s atmosférou, tak budete muset vyrazit kousek za Bratislavu do Šamorína, kde se turnaj OKTAGON Prime 3 v sobotu 15.2. koná. Stále ještě zbývají lístky, takže máte šanci nějaký z nich pořídit a být přímo na místě. Po akci je navíc na programu i after-party.

PPV

Stanice O2 Tv Sport turnaj vysílat nebude, ale je možné si za 7,99 euro a v den konání akce za 9,99 euro zakoupit PPV a turnaj tak sledovat na televizi nebo nějakém mobilním zařízení.

Tipsport TV

Turnaj je rovněž možné sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON Prime 3

Shorties Fight Night

V prostorách gymu Reinders MMA můžete turnaj sledovat společně se členy týmu MMA Shorties, vybranými bojovníky a dalšími zapálenými fanoušky. Start je cca od 17:30 s tím, že turnaj začíná v 18:00. K dispozici bude HD stream, bar s občerstvením a hlavně hned několik televizí. 

Pokud bude účast uspokojující, tak by se ze Shorties Fight Night mohla stát tradice a mohli bychom tak do budoucna sledovat další CZ/SK turnaje a s největší pravděpodobností i evropské UFC karty, které jsou v pro nás příhodný čas. Určitě neváhejte a doražte!

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *