Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags:

B.J. Penn má další průšvih

B.J. Penn má další průšvih

Bývalý šampion UFC B.J. Penn se v poslední době potýká hlavně se skandály. Poté, co byl zapojen do několika pouličních šarvátek, tak v pátek 7. února byl účastníkem dopravní nehody na Havaji. Nyní celý incident opět vyšetřuje policie, jelikož Penn nejspíš řídil opilý.

B.J.Penn

Podle kapitána havajské policie došlo k nehodě v pátek 7. února kolem 19:00. Penn údajně ztratil kontrolu při řízení svého automobilu a převrátil jej před nákupním centrem. Ve vozidle byl jediným pasažérem. Ihned byl přepraven do místní nemocnice a jeho stav dlouho nebyl znám. Teprve v úterý večer se objevily zprávy, že Penn řídil opilý, ale nic závažného se mu nestalo a má jen drobná poranění. Rozhodujícím faktorem byla podle policie rychlost. B.J. údajně překročil povolenou rychlost o více než 30km a nevybral zatáčku před nákupním centrem, kde svůj pick-up převrátil na střechu. 

B.J. Penn za poslední dva roky natropil mnoho skandálů. Od pouličních rvaček až po domácí násilí. V dubnu minulého roku nahlásila Penna jeho manželka policii kvůli domácímu násilí a sexuálnímu obtěžovaní. Dále vyhrožoval farmářovi mačetou a na konci roku se zapletl do pouliční rvačky, která byla zachycena na několika video nahrávkách. Díky této nahrávce propustilo UFC Penna, ještě před jeho posledním domluveným zápasem s Nickem Lentzem. V roce 2015 byl Penn uveden do síně slávy UFC a je jedním ze sedmi držitelů titulu ve dvou různých váhových kategorií UFC (lehká a welterová váha). Každopádně jeho kariéra v nejslavnější MMA lize světa byla ukončena po sedmi prohraných zápasech v řadě. To jakým způsobem šla kariéra Penna strmým pádem dolů je až alarmující. Doufejme tedy, že se B.J. z těchto excesů dostane a vrátí se zpět do normálního života a ke své rodině. 

Lucie Pudilová končí v UFC

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *