Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl o souboji s Materlou

Patrik Kincl o souboji s Materlou

Před malou chvílí organizace KSW potvrdila zápas Patrika Kincla s polským zápasníkem Michalem Materlou. Duel se uskuteční 21. března na turnaji KSW 53 v Lodži. Pro Patrika je to jedna z jeho největších výzev v profesionální kariéře a tak pohotově reagoval na svých sociálních sítích, kde se vyjádřil k nadcházejícímu zápasu.

KSW 53

Patrik Kincl se na Instagramu vyjádřil ke svému zápasu s Michalem Materlou:

“Tak a tahle obrovská výzva je venku. Když jsem s Artnox fightsport (polská manažerská skupina), Pitbull west-coast cz a organizací KSW řešil další zápas, padla řeč na váhu -84kg.

Řekl jsem, že jedinej, kvůli komu bych dal ještě zápas ve střední váze je Michal Materla. A je pravdou, že když jste celej rok hodní, tak se vám pak vaše přání vyplní. Takže po minulém roce je tohle neskutečnej motor!!!

Závěrem bych vám chtěl sdělit, že pokud vám někdo bude tvrdit, že je na mě KSW nasrané, že jsem jakože nahrál zranění kvůli váze, poklepejte si před jeho zahořklostí na čelo. Tady je důkaz, místo blbejch keců.

A tomu člověku bych doporučil snad jen to, aby si u svých dealerů “suplementů” lépe ověřoval infomace.“ Reagoval na Vémolova vyjádření v pořadu Real Talk Kincl.

V příštích dnech vás budeme informovat o dalších zápasech na turnaji KSW 53, které se odehrají v polské Lodži. Dále se budeme snažit přinést rozhovor s Patrikem Kinclem. Pokud to opět půjde, tak se můžete v následujících dnech těšit na velkou soutěž k turnaji. Nám se snad znovu podaří sehnat akreditace na, abychom vám přinesli, co nejrychlejší informace z průběhu turnaje. Pro ty z vás, kterým jméno Michal Materla moc neříká, doporučuji zhlédnout nějaké zápasy na Youtube. 

Patrik Kincl se utká s polskou legendou

 

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *