Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Myslím, že se GSP vrátí,“ tvrdí Mirsad Bektič

„Myslím, že se GSP vrátí,“ tvrdí Mirsad Bektič

Dočkáme se návratu legendy? Georges St. Pierre o víkendu přišel o své výsadní postavení, když ho Jon Jones překonal v počtu titulových vítězství. Georges je na rozdíl od Jonese, ukázkový příklad atleta, kterému se vyhýbají skandály či dopingové aféry. Právem je tedy mnohými za nejlepšího bojovníka historie a jeho tréninkový partner Mirsad Bektič věří, že se legendární GSP v oktagonu znovu ukáže.

Mirsad Bektic

St. Pierre se vrátil ze sportovního důchodu v roce 2017, aby v hlavním zápase večera vyzval tehdejšího šampiona střední váhy – Michaela Bispinga. GSP ukázal svou extratřídu a Bispinga utáhl ve třetím kole na rear-naked-choke. Zařadil se mezi borce, kteří mají pás ve dvou váhových kategoriích, a znovu zamířil do sportovního důchodu.

V dnešním světě UFC, plném money fightů se nabízí zápas s neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem. Souboj dvou nejlepších wrestlerů v dějinách UFC je potencionálním mega zápasem, který prodá milony pay-per-view. Kanadská sportovní hvězda se stále udržuje v dokonalé formě, trénuje, a proto není divu, že se v zákulisí spekuluje o návratu.

„Myslím, že se vrátí, pokud přijde správná finanční nabídka. Khabib, Conor nebo Masvidal. To jsou jména, o které má Georges zájem. Rád bych ho viděl bojovat s Khabibem. GSP dělá věci lépe, než všichni ostatní a jeho souboj s Khabibem může být naprosto výjimečným zápasem.“

Bývalý šampion welterové a střední váhy pomáhal Bektičovi s přípravou na sobotní duel s Danem Igem, který Bektič prohrál po třech kolech na body.

„Kdykoliv vidím GSPho na tréninku, nechávám si od něj poradit. Využívám jeho výborných znalostí, kdykoliv to jen jde. Je skvělé, že s ním můžu být v jenom gymu a získávat od něj cenné rady.“ Zakončil Bektič.

GSP v květnu oslaví devětatřicáté narozeniny, což je sice pokročilý věk, ale v MMA se dá bojovat o titul i po čtyřicítce. Georges je roll model opravdového sportovce a jeho případný návrat, si nenechá ujít žádný fanoušek bojových sportů.

VÝPLATY: UFC 247

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *