Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Oficiálně jsem volný bojovník,” vysvětluje Tomáš Deak

“Oficiálně jsem volný bojovník,” vysvětluje Tomáš Deak

Slovenský zápasník Tomáš Deák včera reagoval na slova Ondřeje Novotného, který ve svém pořadu MMA Letem Světěm prohlásil, že Deák přijde o titul šampiona bantamové váhy organizace OKTAGON MMA. Dnes svoje svoje prohlášení výrazně doplnil a svém instagramovém účtu se k celé situaci obsáhle vyjádřil.

“Když mám telefón plný zpráv tak rád by sem se k tomu celému vyjadril…. Měl jsem smlouvu v Oktagoně na 2 zápasy a ty jsem si už odzápasil, takže oficiálně jsem volný bojovník bez jakékoli smlouvy a povinnosti se někomu zodpovídat! Po zápase v Oktagoně, jsem říkal jasně, že chci jít zápasit ven a pokud by mi v organizáci nabídli zápas, tak i doma a velmi rád by sem obhajoval svůj titul. Na tom se samozřejmě nic nemění, klidně by sem ho obhajoval i teď. Dokonce jsem se jako prvního ptal pavolneruda, jestli by mi mohli dát zápas v únoru nebo březnu, než půjdu do RCC. Bohužel, nejbližší termín byl až červen, kdy mi mohli dát zápas.

Tomáš Deák

Dále Tomáš Deák uvedl, že nechápe rozhodnutí Ondrřeje Novotného, jelikož neodmítl, ani nezrušil žádný zápas:

“Nechápem proč Ondro udělal takové rozhodnutí, když jsem žádnou zápasovou obhajobu nezrušil ani neodmítl a věděl, že hledám zápas v zahraničí. Prišla nabídka si dát zápas v organizácii IAF v březnu. Když jsem neměl žádný jiný zápas dohodnutý, tak jsem to vzal, aby jsem konečně zápasil a neseděl doma a nečakal na zápas do května v RCC. Nikomu jsem tímto uškodit nemohl a ani odmítnout žádnou jinou nabídku jsem nemohl, protože na nejbližší měsíce žádná nebyla. Co sa týka Pala Nerudy všechno jsme si vykomunikovali a pochopil to.  Nadále tak máme dobré prřátelské vztahy.”

Zároveň Deák reagoval na komentář Filipa Macka, který napsal, že titul získal podvodem.

filipmacek k tobě se ani nemá smysl vyjadřovat, škoda slov. Podvod? Ty si celý podvod. Tvůj wrestling je podvod. Po zápase si mi vyplakávál, že tě to mrzí, že to vůbec nebylo, tak jak si myslím, že mi to všechno vysvetlíš, že to si nebyl ty. A teď tu zase plácáš nesmysly, radši se prihlaš na wrestling. Nauč se házet soupeře na zem, protože tohle je MMA, ne grepling ty falešná líška. Zasloužil by si si jednu výchovnou, ale už nevěřím, že by ti to pomohlo.”

A vyjádřil se i k nadávkám na jeho osobu:

“Hejteři odpuste si urážky a nadávky do mých soukromých zpráv, to můžete psát svým kamarádům nebo lidem co to budou tolerovat. Nechápu, jak mi může něko napsat, že sem ko.kot, když mě ani nezná a vůbec nic o mne neví, kde berete v sobě tu zlost, jak velmi musíte v sobě živit nenávist, když ste schopný napsat tohle. Psát pro vás cizímu človeku nenávistné zprávy. Nechápem to, asi ste nešťastný, máte zlý život a někomu to dávate za vinu. Nemáte se kde vyventilovat, tak sociální sítě jsou pro vás řešením. Tak ma nenávidte dále za to, že budem mít zápas teď a ne až  za půl roku.”

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *