Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

I mistr kopáč Lajoš Klein se někdy utne

I mistr kopáč Lajoš Klein se někdy utne

Lajoš Klein se momentálně v Thajsku připravuje na svůj další zápas. Ten proběhne v polovině února na turnaji OKTAGON Prime 3 v Šamoríně. Startovku celé akce sice známe, ale Kleinova soupeře ještě ne. Očividně se nějaké jméno stále ladí. Klein, který je jen krok od UFC, by potřeboval nějakého zajímavého soupeře, kteří se však těžko hledají. Obzvlášť, když se mají utkat s někým, kdo svůj poslední zápas ukončil tvrdým kopem na hlavu. Podobný kop se mu přitom podařil i v Thajsku, jen nebyl úplně chtěný.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/22/rok-2020-bude-muj-rok-veri-lajos-klein-busici-na-brany-ufc/


Lajoš Klein má momentálně na svém kontě 6 výher v řadě s tím, že jen jeden zápas nedokázal ukončit před limitem via KO/TKO. Celkem má na svém kontě 14 ukončení z 15 výher. Právě proto si ho všimla i nejprestižnější MMA organizace na světě, která se ho například pokusila napárovat s Khabibovým kamarádem Zubairou. Ten však bitvu se slovenským borcem odmítl a místo toho zvolil jiného soupeře. Podobně přišly i další nabídky na možné záskoky, ale ani jedna z nich zatím nevyšla.

„Věřím tomu, že mě v UFC uvidíte v první polovině roku 2020. Zatím však nechci nic říkat dopředu, protože už to několikrát vypadalo, že to klapne, ale nakonec to nevyšlo. Lidi mi potom říkají, že se chci jen zviditelnit. Je však skutečně náročné se tam dostat, protože je velká tlačenice. Pevně věřím, že rok 2020 bude můj rok,“ prozradil Lajoš Klein nedávno pro server sport7.sk. “Tento rok (2019) jsem se měl objevit už na třech UFC turnajích. První byl v září v Abu Dhabí, druhý v Kodani a poté ještě v Singapuru. Bohužel ani na jeden jsem se nedostal, protože upřednostnili nasmlouvané zápasníky. Respektive soupeři proti mně nechtěli nastoupit, protože si z mého pohledu vybrali jednodušší soupeře. Myslím si, že je to jen otázka času.“

Lajoš by se tak stal prvním bojovníkem ze Slovenska, který by se do UFC probojoval, což by byla pro slovenské MMA obrovská věc. V minulosti měl tímto směrem dobře nakročeno například Végh nebo Buchinger, ale jejich cesty nakonec vedly jiným směrem.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *