Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Pokud Conor vyhraje, tak dostane titulový zápas,” rozhodl White

“Pokud Conor vyhraje, tak dostane titulový zápas,” rozhodl White

Conor McGregor má před sebou velmi důležitý duel. V hlavním zápase sobotního turnaje UFC 246 se totiž utká se zkušeným Cowboyem, který má na svém kontě celou řadu rekordů. Ir tento zápas vnímá, jako začátek sezony 2020, v jejímž průběhu by chtěl stihnout hned několik bitev. Samozřejmě tedy potřebuje výhru. Důležitost zápasu navíc vystupňoval i prezident UFC Dana White, který za případnou výhru slíbil hodně lákavou “odměnu”.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/khabib-zesmesnil-bitvu-mcgregor-vs-cerrone/


“Dostane to, na co čeká. Dostane to, o co žádá. Není žádným velkým tajemstvím, že lobuje za odvetu s Khabibem Nurmagomedovem. Když teď o víkendu vyhraje, tak dostane titulový zápas a budou z toho největší prodeje PPV v historii UFC,” prozradil Dana White další plány.

Prezident UFC už podobný scénář naznačil hned několikrát. Z hlediska žebříčků to sice nedává smysl, protože první výhra v řadě v jedné váhové kategorii by neměla zaručovat titulový zápas v jiné kategorii, ale to se v tomto případě očividně neřeší. První zápas mezi Khabibem a Conorem stanovil rekord v prodejích PPV. Dá se tedy očekávat, že odveta by vydělala podobné množství peněz, možná i více, protože každý by se chtěl podívat na to, zda Conor na druhý pokus Khabiba porazí, nebo znovu prohraje.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/15/khabib-nadiktoval-podminky-odvety-s-conorem-mcgregorem/


Conor je pro, prezident UFC je pro, ale problém bude se samotným Khabibem Nurmagomedovem. Ten totiž hned několikrát zopakoval, za jakých podmínek by mohl o odvetě uvažovat, „Mám za to, že Cerrone prohrál sedm nebo osm z posledních deseti zápasů. Ten druhý už nepoznal výhru téměř čtyři roky. Je to jako nižší liga. V podstatě nezáleží na tom, kdo vyhraje. Pokud se mnou chce Conor zápasit, tak první musí zhubnout do lehké váhy a vyhrát několik zápasů v řadě. Pak můžeme uvažovat o nějaké odvetě. Prozatím však může bojovat s druholigovými bojovníky, kteří prohrávají sedm z deseti zápasů.”

UFC se ho samozřejmě může snažit přesvědčit penězi, ale je otázkou, zda by na ně někdo jako Khabib slyšel. Může se však stát, že se Tony Ferguson před plánovaným dubnovým duelem zraní a Khabib tak bude potřebovat náhradního soupeře. To už by byla trochu jiná situace a šance, že Khabib zápas s Conorem vezme, by byla asi výrazně větší.

Stejně tak se může stát, že Khabib dubnovou bitvu s Tonym Fergusonem prohraje. Pak by se pro Conora nabízely hned dvě možnosti. Mohl by vyzvat Tonyho Fergusona a zkusit získat titul šampiona lehké váhy, nebo jít do odvety s Khabibem. 

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *