Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jorge Masvidal vyhlíží “jeden z největších zápasů historie”

Jorge Masvidal vyhlíží “jeden z největších zápasů historie”

Držitel BMF titulu Jorge Masvidal vyrazil do Las Vegas, aby zde uvedl svou novou značku tequily a zároveň se zašel podívat na turnaj UFC 246, kterému vévodí bitva Conor McGregor vs Donald Cerrone. Přítomní novináři tak využili nabídnuté šance a Masvidala trochu vyzpovídali. Nejvíce je zajímalo, zda by se radši utkal s Umanem nebo McGregorem.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/masvidal-nabidl-predpoved-bitvy-mcgregor-vs-cerrone/


“Nemůžu říct, že utkat se s Usmanem by byl špatný krok. Co se však stane, když já a Conor vstoupíme do oktagonu? Bude to jeden z největších zápasů historie. Stačí se podívat na čísla, která generuje Conor, a která poslední zápasy generuji já. Všechna ta prodaná PPV a zlomené ESPN rekordy. Jsme jasný vzorec na úspěch. Titul bude pokaždé někdo držet, takže je jedno, jestli to zrovna bude Usman nebo někdo jiný. Conor je zárukou největšího možného zápasu. Pokud ale prohraje, nebo se se mnou nebude chtít utkat, tak je jasné, že půjdu po Usmanovi,” vysvětlil Jorge Masvidal.

Masvidal má za sebou skvělý rok, během něhož se dokázal stát doslova hvězdou. Stačily k tomu přitom “jenom” tři skvěle zvládnuté zápasy. Ukončení Tilla, následná demolice Askrena a nakonec vítězství nad Diazem, díky kterému se stal držitelem BMF titulu. Zápas Jorge Masvidal vs Conor McGregor by tak rozhodne přitáhl obrovskou pozornost. Je však otázkou, zda se ho dočkáme. Pokud totiž Conor proti Cowboyovi uspěje, tak se mu bude nabízet hned několik možností. Nejvíce se mluví o možné odvetě s Khabibem, ale ten už má na duben domluvený zápas s Fergusonem.

Jorge zároveň prozradil, že má před sebou maximálně další 3 roky aktivní kariéry. V roce 2023 by rád odešel do sportovního důchodu a užíval si do té doby vydělaných peněz. V podstatě tak prý klidně bude bojovat s kýmkoliv, pokud to bude z finančního hlediska dávat smysl.

Jak se vše vyvine bude hodně záležet na tom, jak si Conor povede v souboji s Cowboyem. Pokud ho dokáže porazit, ideálně ukončit, tak se můžeme v následujících měsících dočkat hodně zajímavých věcí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *