Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC 246: McGregor vs Cerrone Tisková Konference – VIDEO

UFC 246: McGregor vs Cerrone – Tisková Konference

Souboj McGregor vs Cerrone, který bude hlavním zápasem sobotního turnaje UFC 246, se nezadržitelně blíží. UFC si tak pro nás připravilo tradiční tiskovou konferenci, na které se oba hlavní aktéři představili. Kdo čekal ostrý trash-talk, jako například před zápasem s neporaženým šampionem lehké váhy Khabibem, tak byl asi hodně zklamán. Celá konference se totiž nesla spíše v přátelském duchu a na žádné větší útoky nedošlo. To se však s ohledem na poslední vyjádření obou borců dalo čekat.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/khabib-zesmesnil-bitvu-mcgregor-vs-cerrone/


Tisková konference začala v 02:00 našeho času a nabídla poměrně klidnou podívanou. Ani jeden z bojovníků neměl potřebu se do toho druhého nějak výrazně strefovat. Conor McGregor například několikrát zopakoval, že si Cowboye za všechno, co v UFC dokázal, hodně váží. Navzdory tomu se však údajně můžeme těšit na to, že v oktagonu poteče krev. Ir rovněž nabídl svou tradiční předpověď, podle které prý vyhraje via KO. Kolo nijak blíže nespecifikoval, protože si prý chce zápas užít a zbytečně nespěchat za ukončením.

Součástí konference byl i staredown, po jehož skončení si oba borci podali ruce a s úsměvem se rozešli. Fanoušci, bojovníci, novináři a obecně celá MMA komunita se na souboj McGregor vs Cerrone hodně těší, ale najdou se i tací, kteří očividně nejsou nijak ohromeni. Jedním z nich je neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, který tento zápas údajně vnímá jako duel v rámci druhé ligy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *