Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

CZ/SK MMA scéna tipuje bitvu McGregor vs Cerrone

CZ/SK MMA scéna tipuje bitvu McGregor vs Cerrone

Bitva McGregor vs Cerrone, která bude hlavním zápasem turnaje UFC 246, se nezadržitelně blíží. Zeptali jsme se tedy osobností CZ/SK MMA scény v čele s Karlosem Vémolou, Attilou Véghem, Jiřím Procházkou nebo Makhmudem Muradovem, co si o duelu myslí a koho tipují na vítěze.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/15/conor-mcgregor-vs-donald-cerrone-analyza/


McGregor vs Cerrone Vémola

Karlos Vémola

“McGregor KO prví kolo, protože King is back.”

David Dvořák

“Fandím Conorovi, ale myslím si, že po těch prohrách a dlouhé pauze prohraje znovu. Cowboy zápasí pořád. Jeho hlava bude čistá a rozhodně bude mít i váhovou převahu. Za mě rozhodně Cowboy.”

McGregor vs Cerrone Pešta

Viktor Pešta

“Myslím si, že vyhraje McGregor. Cerrone mívá pomalejší starty a právě v prvním kole je McGregor nejnebezpečnější. Cowboy má určitě lepší zem, ale sám od sebe se tam málokdy snaží boj přenést. Řekl bych, že bude chtít Conora přebouchat v postoji, což se mu nejspíš nepovede.”

Jan Gottvald

“Myslím si, že McGregor vyhraje na body. Vypadá to, že šel do sebe a tréninku zase dává 100%. Ale myslím si, že Cerrone bude těžší a fyzicky silnější, takže bude pro Conora těžké ho ukončit. Něco, jako Conor vs Diaz 2. To je můj názor.”

Jiří Procházka

Jiří Procházka

“Když bude McGregor v dobré formě, tak ho dá lehce, ale z posledních videí mi nepřijde, že je to úplně on. Snad předvede krásný boj. Cerrone je rozjetý, takže nechť zvítězí ten lepší.”

Bobesh Vojkůvka

“Mám hodně rád oba dva. Vyhraje Conor McGregor. Jde mu o víc. Bude to chtít víc. Můj tip je výhra KO levý hák ve druhém kole.”

Makhmud Muradov

Makhmud Muradov

“Myslím, že Conor vyhraje. Má větší chuť, nehubl, takže podle mě bude lepší. Silnější asi nebude, ale myslím si, že Conor bude rychlejší a Cerrone už jde po dvou prohrách dolů. Conor potřebuje vyhrát. Vyhraje to, urve to. Udělá vše pro to, aby vyhrál a potom půjde s Masvidalem nebo Khabibem.”

Attila Végh

U Attily, jako naschvál, nejde v IG přehrát jeho vzkaz, takže nemůžu přesně citovat, a už jsem ho nechtěl znovu otravovat, ale věří, že vyhraje Conor McGregor.

Jakub Běle

“Myslím si, že pro Conora je to ideální matchup. Conor umí skvěle šlapat 1. a 2. kolo, zatímco Cowboy začíná pracovat až od třetího. Navíc Conorovo rozpětí, oko a otočený guard, který skvěle využívá, nebude Cerronemu vůbec sedět. Když bych si měl vsadit, tak pokud přijde starý dobrý Conor McGregor, tak vyhraje v 1., maximálně 2. kole TKO.”

Sandra Mašková

“Donald Cerrone. Hodila jsem si mincí.”

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Pavel Trbušek

“Za mě osobně to Conor zvládne. Vypadá hodně hladově, motivovaně a v dobré formě. Cowboy je nebezpečný zápasník, může hrozit v postoji i přes svou výbornou zem. Nicméně si myslím, že ten Conorův tlak v prvních dvou kolech mu vyhovovat nebude. Bylo to vidět v zápase s Tillem, který jsem měl možnost navštívit, a i v zápase s Gaethjem. Conor má skvělý pohyb, umí rychle zkracovat, jako například Till, a má údery, kterými dokáže vypínat soupeře. Navíc Cerrone není velký welter, takže váha by neměla hrát roli.”

A jak to vidíte vy? Conor nebo Cowboy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Milan Ďatelinka

“Myslím si, že vyhraje Conor. Sice se vrací po dlouhé době a i když mám Cerroneho rád, tak si myslím, že už je takový vyžilý. Dokáže tam bojovníky potrápit, ale myslím si, že Conor ho střelí.”

Michal Martínek

“Podle mě vyhraje Conor. Vypadá, že má zpátky chuť zápasit a rvát se. Vypadá to, že má dobrou formu. Nevím, čím by ho mohl Cerrone ohrozit. Je tam i věkový rozdíl.”

Vasil Ducar

“Myslím si, že aktuální formu znají jen ti nejbližší a možná i sám McGregor neví, jak na tom aktuálně bude v zápase. Je to těžké vracet se po tak dlouhé pauze, takže se neodvažuju vůbec tipovat. Nedávno jsem četl rozhovor s jeho trenérem a srovnal jsem si to i se setkáním s Tysonem Furym. Stejný případy, v 27 letech se vám splní všechna vaše přání, vše o čem jste snil, máte úspěch, jste světový šampion, máte nespočet peněz, popularitu a úctu. V téhle chvíli se strašně těžko podle mě hledá motivace. Cokoliv, co uděláte, nebo co budete dělat, tím můžete vlastně už jen ztratit. Do toho samozřejmě upadá životospráva atd. Takže si myslím, že bude tenhle zápas rozhodující, pokud vyhraje najde znovu motivaci a tu starou lásku ke sportu a pokud prohraje zabalí to a bude jen z povzdálí křičet na sociálních sítích. Samozřejmě mi je ale jasné, že pro UFC je to slepice, co snáší zlaté vejce, takže se ho bude snažit dál dostat do zápasů.”

Ronald Paradeiser

“Mám rád Cowboye, ale myslím si, že tohle by měl vyhrát Conor. Na zem to asi nepůjde a v postoji je Conor preciznější.”

Jan Janka

“Myslím si, že vyhraje Cowboy. Na jeho straně budou zkušenosti, kondice a pravděpodobně i váha, ale to uvidíme až na vážení.”

Karol Ryšavý

“Conor win. Je to můj vzor. Hodně mu fandím, protože z velké části díky němu je MMA tam, kde je.”

Lajoš Klein

“McGregor win. Lepší box, který tento zápas rozhodne.”

Daniel Hromek

“Myslím si, že Conor výhra 2. kolo TKO. Je lepší striker a vypadá to, že je hladový a připravený. Pokud to dokáže přenést do zápasu, tak určitě vyhraje. I kdyby byl boj více na zemi, tak ho tam Cerrone nijak extrémně neohrozí.”


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/jak-sledovat-bitvu-conor-mcgregor-vs-donald-cerrone/


Jak bitva McGregor vs Cerrone dopadne se dozvíme už v noci ze soboty na neděli. Jak je možné duel a potažmo celý turnaj sledovat? Bližší informace najdete ZDE.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *