Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Yair Rodriguez o tom, jak ho Cowboy uspal

Yair Rodriguez o tom, jak ho Cowboy uspal

Většinou je to Yair Rodriguez, který díky své neuvěřitelné kreativitě posílá soupeře do říše snů. Moc dobře však jí, jaké to je, když se člověk nachází na opačné straně. S fanoušky se totiž podělil o historku ještě z doby, kdy nebyl UFC bojovníkem.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/24/rodriguez-a-stephens-meli-na-hotelu-ostrejsi-vymenu-nazoru-video/


„Donald Cerrone je vždycky hodně sebevědomí. Před časem jsem s ním trénoval. V té době jsem ještě ani nebyl v UFC (Rodriguez se poprvé v UFC představil na konci roku 2014). Společně s dalšími přáteli mě vzal na ten svůj ranč. Na programu byl grappling a Cowboy mi řekl, že mě dokáže pětkrát utáhnout nějakou submisí. Pokud se mu to prý během určené doby nepodaří, tak uzná, že jsem lepší. Pokud to však zvládne, tak mě prý u páté submise uspí. Souhlasil jsem a šli jsme na to,“ zavzpomínal Yair Rodriguez na trénink na Cerroneho ranči.

„Po celou dobu mě nedokázal dostat. Do konce určené doby zbývalo kolem sedmi sekund, když mě chytil do triangelu. Všichni moji kamarádi začali hlasitě odpočítávat šest, pět, čtyři… Pak mě pár sekund před koncem prostě uspal. Když jsem se probral, tak si ke mně sednul a zajímal se, jak jsem na tom. Já jsem se ho samozřejmě ptal, proč mě uspal, když to nebylo páté ukončení. Odvětil mi, že jsem měl odklepat. Já jsem však nic takového neměl v plánu. Byl jsem odhodlaný to těch pár vteřin vydržet, takže se mě prostě rozhodl uspat.“

Yair Rodriguez

Tohle přitom není jediná zajímavá příhoda, kterou Rodriguez s Cerronem má. Yair se totiž nesmazatelně zapsal do historie UFC tím, že v zápase, který by jinak prohrál na body, dokázal soupeře Sung Junga ukončit neuvěřitelným loktem pouhou vteřinu před koncem pěti-kolové bitvy. A víte, od koho tenhle speciální loket odkoukal? Ano, od Cowboye, který ho prý zařazoval do přípravy, tak se ho Rodriguez taky naučil a nakonec ho dokázal v pravou chvíli i použít.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *