Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Po 6 letech ve vězení se Paul Kelly vrací k MMA

Po 6 letech ve vězení se Paul Kelly vrací k MMA

Po šesti letech vězení za obchodování s drogami se veterán UFC Paul Kelly vrací do profesionálního MMA. V roce 2013 byl Kelly odsouzen na 13 let jako vůdce drogového gangu, který obchodoval s heroinem, kokainem a konopím. Nyní se chystá vrátit k zápasení.

Donald Cerrone, Paul Kelly

Paul Kelly vstupoval do UFC v roce 2008 s bilancí 7-0 a předvídala se mu velká budoucnost. Bohužel výhry střídaly porážky. V roce 2011 jeho kariéru v nejslavnější MMA lize světa ukončil Donald Cerrone, který porazil Kellyho ve druhém kole na submisi. Celková bilance Kellyho v UFC se tak zastavila na devíti zápasech (5-4). Po konci v UFC stihl ještě vyhrát dva zápasy v organizaci Ultimate Warrior Challenge. Poté byl odsouzen na 13 let odnětí svobody. 

Na základě mezinárodních kontaktů dodával Kelly a jeho spolupracovníci narkotika (včetně heroinu, kokainu a konopí) prodejcům ve Velké Británii. Alespoň tak to potvrdil soud v Anglii. Kelly se však nařčením celou dobu bránil a od roku 2017 pracoval na svém propuštění, kterého dosáhl až v květnu 2019. Nedávno podepsal smlouvu s manažerskou skupinou MTK Global, která oznámila, že se Paul vrátí zpět do oktagonu 7. března na akci Probellum v Liverpoolu. Na akci této organizace v listopadu vystoupil další veterán UFC Ross Paerson. Ten zde byl ukončen krásným Rolling Thunder Kickem od Davyho Gallona.

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *