Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Makhmud Muradov vyhlíží nového soupeře

Makhmud Muradov vyhlíží nového soupeře

Makhmud Muradov se měl v polovině března představit na brazilském turnaji UFC Fight Night 170. Soupeřem mu měl být Antonio Carlos Júnior, kterému v UFC žebříčku střední váhy patří 14. místo. Obecně se o souboji mluvilo, jako o největší zkoušce Machovy kariéry, ale zároveň největší šanci. V případě výhry by se totiž Muradov pravděpodobně propracoval mezi 15 nejlepších bojovníků dané váhové kategorie. Na tuto zajímavou bitvu však nedojde. Soupeř se totiž zranil.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/08/makhmud-muradov-tvorim-historii/


„Ahoj všem, moc mě to mrzí, ale mám pro vás špatnou zprávu. Zápas v Brazílii, který se měl konat 14.3., se bohužel neuskuteční. Můj soupeř Antonio Carlos Júnior se zranil. To k tomuhle sportu patří a já bych mu rád popřál brzké uzdravení. Snad se ještě někdy utkáme. Nebudu součástí turnaje v Brazílii, ale to nevadí. My jedeme dál a makáme. Stále jednáme s UFC. Jakmile budu vědět o dalším zápase, určitě vám dám vědět,“ informoval včera Makhmud Muradov na svém IG profilu.

Makhmud Muradov vs Antonio Carlos Júnior

Mnozí se ptají, proč Mach nedostal náhradního soupeře, protože do turnaje přeci jen ještě zbývá poměrně hodně času. Sám Makhmud už ale byl náhradníkem. Původně se totiž plánoval souboje Tavares vs Carlos Júnior. Tavares se však zranil, tak se vedení UFC domluvilo s Machem. Následně se bohužel zranil i domácí Carlos Júnior. V případě, kdy by UFC našlo pro Macha náhradu, by už z toho byl úplně jiný zápas, než byl původně zamýšlen a asi by nesedl do vymyšlené struktury.

Mach pro MMA Shorties prozradil, že UFC sám nabízel, že by se mohl utkat s někým jiným z TOP 15, ale to očividně nevyšlo, takže byl z turnaje stažen. Touto dobou by už měl být Makhmud Muradov zpět v ČR, kde bude společně s týmem jednat o další bitvě. Kreativní borec si samozřejmě přeje někoho z TOP 15 divize.

Mach

Svým způsobem se tak dostáváme opět na začátek, kdy jsme spekulovali o tom, s kým by se mohl Mach utkat. V UFC TOP 15 střední váhy se nabízí jména, jako je Anderson Silva, Antonio Carlos Júnior, Omari Akhmedov, Ian Heinisch, Brad Tavares nebo Uriah Hall. Dva ze jmenovaných jsou nyní zranění a Hall už má domluvený zápas. V podstatě tak zbývá Silva, Heinisch a Akhmedov. Jako nejreálnější, pokud tedy UFC zůstane u toho, že dá Machovi někoho z TOP 15, se jeví Heinisch nebo Akhmedov, kteří se spolu utkali na konci roku 2019, takže by se relativně brzy mohli vrátit zpět do boje. Stejně tak se však může stát, že se nikoho z TOP 15 domluvit nepodaří a najde se soupeř mimo žebříček, což by taky nemuselo vadit.

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *