Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Conor McGregor se vyjádřil k obviněním ze sexuálního napadení

Conor McGregor se vyjádřil k obviněním ze sexuálního napadení

Conor McGregor se v posledním rozhovoru s Arielem Helwanim vrátil i do nedávné minulosti, která nebyla úplně růžová. Ještě před několika měsíci se totiž jméno Conor McGregor skloňovalo spíše v souvislosti s různými skandály, než MMA a sportem obecně. Útok na muže v baru, zničení telefonu, zatajené dítě a dokonce i obvinění ze sexuálního napadení.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/khabib-zesmesnil-bitvu-mcgregor-vs-cerrone/


„Samozřejmě, že jsem to neudělal,“ vyjádřil se Conor McGregor poprvé veřejně k obviněním ze sexuálního napadení. „Trpělivosti se učí hodně těžko, ale já se na tom snažím pracovat. Čas všechno ukáže. Tak to je. Momentálně se soustředím na zisk dalšího titulu, pozitivitu a dobré myšlenky. Za ty, kteří se mě tímhle způsobem snaží poškodit, se pomodlím. Samozřejmě, že jakákoliv obvinění odmítám. Dejte tomu prosím čas. Čas vše odhalí a ukáže věci takové, jaké ve skutečnosti jsou.“

Podle New York Times byl Conor McGregor původně obviněn z toho, že měl v prosinci 2018 obtěžovat ženu v jednom dublinském hotelu. V souvislosti s tím byl krátce zadržen a vyslechnut, ale nakonec proti němu nebyla vznesena žádná oficiální obvinění. Po téměř roce byl znovu obviněn z toho, že násilím dostal ženu do auta. Ani v tomto případě však nebyl oficiálně obviněn.

Conor by nebyl první a rozhodně ani poslední velkou hvězdou, která musela čelit podobných obvinění. Podobnou zkušenost má naopak asi velká řada známých osobností.

Sám bývalý dvojnásobný šampion uvedl, že v minulosti sešel z cesty a nechoval se tak, jak by měl, ale že je nyní znovu plně soustředěný na svůj úkol. Hodně mu v tom prý pomohl management, tým, rodina, ale hlavně on sám. Nejdůležitější prý bylo, že si musel sám před sebou srovnat, jak chce a nechce žít. Ir na to konto hned několikrát zopakoval, že je neuvěřitelně šťastný, a že se nyní zaměří na další pokračování MMA kariéry, aniž by se nechal rozptylovat okolními negativními vlivy.

Doufejme tedy, že tomu tak skutečně bude. Sledovat Conora, jak se postupně mění k horšímu a vrší jeden problém za druhým, totiž nebylo vůbec nic příjemného. Až zmíněný čas ale ukáže, jak moc se nyní změnil a zda se mu podaří dosáhnout cílů, které si stanovil.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

  1. radek 15/01/2020

    On se nemenil k horsimu. Jen ukazal, jakej doopravdy je. Jako clovek je to proste jen mr.ka.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *