Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Buscape posílá vzkaz OKTAGONu a varuje bojovníky

Buscape posílá vzkaz OKTAGONu a varuje bojovníky

Leandro Silva aka Buscape, který na turnaji OKTAGON 15 předvedl společně s Bryczekem jeden z nejlepších zápasů večera a organizace OKTAGON MMA vůbec, to s dalším pokračováním na CZ/SK scéně myslí vážně. Šikovný Brazilec hned několikrát uvedl, že by se u nás rád představil znovu, ale že od promotérů zatím nemá žádné novinky. Očividně se tak rozhodl vzít osud do vlastních rukou a trochu rozvířit vody.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/08/rad-bych-se-znovu-predstavil-v-oktagonu-rika-buscape/


“Všechny vás sleduji. OKTAGONe, jsem trochu nervozní. Ohledně titulového zápasu jste se rozhodli špatně, když jste vybrali takovou hovadinu. David Kozma vs Máté Kertesz? Však oba dva své poslední zápasy prohráli. Co to má být? Jsem nervozní!,” vyslal Buscape prostřednictvím IG profilu mírně bizarní video-vzkaz.

Leandro si totiž na titulový zápas s Davidem Kozmou dělal zálusk. Promotér a spolu-majitel organizace Ondřej Novotný však několikrát zopakoval, že za jeden duel v rámci organizace se titulový zápas nedává. Jasnou volbou byl tedy Máté Kertsesz, který už se s Kozmou utkal, takže jejích odveta slibuje hodně atraktivní duel. Máté navíc svůj poslední zápas neprohrál, ale naopak si hned v prvním kole poradil s Wittnerem. Na Buscapeho obranu je však třeba říct, že výsledek není doposud zaznamenán na Sherdogu, takže tam Mátému skutečně jako poslední “svítí” prohra s Bryczekem.

Tím však Buscape neskončil, “Davide a Máté, jste další na řadě. A ty taky Gábore. Všechny vás rozsekám.” O dalších soupeřích tak má reprezentant vyhlášeného gymu ATT poměrně jasno. Souboj s vítězem/poraženým duelu Kozma vs Kertesz by se určitě nabízel. Gábor je momentálně po prohře, ale pokud by se mu vyvedly oba plánované zápasy, tak by mohlo dojít i na duel Silva vs Boráros, pokud by s tím oba souhlasili.

Ondřej Novotný nedávno rovněž potvrdil, že bude s Buscapeho managementem jednat o dalším angažmá. Bude tedy záležet na tom, zda se všechny strany shodnou na penězích. Silva totiž hned po bitvě s Bryczekem prohlašoval, že by chtěl za další zápas vyšší odměnu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *