Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Srát na něj,” opřel se Marlon Moraes do Alda

“Srát na něj” opřel se Marlon Moraes do Alda

Bývalý titulový vyzyvatel Marlon Moraes je očividně hodně zklamaný z toho, jak se po jejich vzájemné bitvě zachoval bývalý šampion pérové váhy Jose Aldo. S tím se Moraes utkal na posledním číslovaném turnaji roku 2019, tedy na turnaji UFC 245, kde dokázal těsně zvítězit na body.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/05/cejudo-si-vybral-soupere-a-poslal-vzkaz-sterlingovi-a-yanovi/


“Za to, jak se zachovali, k němu ani jeho týmu nechovám žádnou úctu. Hned po zápase se Aldo chopil mikrofonu a blahopřál mi k vítězství. Když se ale vrátil domů a viděl reakci Henryho Cejuda, tak naprosto otočil. Najednou začal říkat, jak vyhrál on a jak jsem se já bál. Nebál jsem se. Mám na svém kontě 30 zápasů. Bojuji každá jeden den. Samozřejmě jsem byl ze zápasu s Aldem nervozní, ale rozhodně jsem se nebál. Ve chvíli, kdy se zavřou dveře oktagonu, je to jen další tělo. Po zápase se mnou mluvil a gratuloval mi, ale pak se vrátil domů a otočil. Srát na něj,” rozohnil se Marlon Moraes.

Zápas Moraes vs Aldo byl skutečně hodně těsný. Marlon sice hned na začátku trefil svůj tradiční kop na hlavu, ale Aldo dokázal přežít a postupně na soupeře začal tlačit, díky čemuž jsme dostali hodně vyrovnaný zápas. “Nabízí se v podstatě 3 důvody, proč si lidé myslí, že vyhrál. Protože je to Jose Aldo, protože šel neustále dopředu, jak kdyby chtěl něco udělat, a protože mu zkrátka fanoušci více fandili a na mě naopak bučeli,” myslí si Moraes. Je však přesvědčený o tom, že bodoví rozhodčí rozhodli správně, “Trefil jsem ho vícekrát a čistšími údery. On pořád jen zkoušel údery před ruku nebo háky, které nenecházely cíl. Natrefoval mě jen do hrudníku.”

Aldo skutečně hned po bitvě soupeři gratuloval, ale poté reagoval na výzvu Henryho Cejuda. Ten totiž z pozice šampiona bantamweight divize projevil o souboj s Aldem zájem. Podle něj totiž Aldo poslední zápas vyhrál. Tím samozřejmě rozohnil Moraese, ale i další vyzyvatele, jako je Yan nebo Sterling, kteří si dělali nárok na titulovou šanci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *