Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Masvidal nabídl předpověď bitvy McGregor vs Cerrone

Masvidal nabídl předpověď bitvy McGregor vs Cerrone

Jorge Masvidal, který má za sebou obrovsky úspěšný rok, nabídl předpověď blížící se bitvy Conor McGregor vs Donald Cerrone. Ta bude hlavním zápasem prvního UFC číslovaného turnaje roku 2020. Krom zmíněných hvězd se můžeme těšit i na Holly Holm, Anthonyho Pettise, Maycee Barber, Alekseie Oleinika a mnohé další.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/11/kolik-si-vydelaji-conor-a-cowboy/


„Conor má skvělé začátky. Zatímco ostatní se teprve snaží dostat do rytmu a sladit načasování, tak on už je připraven. Navíc má velkou sílu. Conora bych, co do začátků zápasů, zařadil mezi ty nejlepší. Donald se naopak potřebuje dostat do rytmu. Potřebuje všechno sladit a až pak je schopný se pořádně rozjet. Jeho síla je v tom, že se postupem času v podstatě zlepšuje. Bude tedy hodně záležet na tom, v jaké formě do zápasu nastoupí. Pokud bude před Conorem stát na patách, tak to jasně vidím pro Conora,“ nabídl Jorge Masvidal předpověď blížící se bitvy.

Masvidal se s Cowboyem v minulosti utkal, takže ho má určitě dobře nastudovaného. V podstatě ale neprozradil nic nového. U Donalda skutečně hodně záleží na tom, v jakém rozpoložení do bitvy nastoupí. Na jednu stranu dokáže rychle prohrát, jako jsme to viděli v soubojích s Tillem nebo dos Anjosem, ale pokud mu zápas sedne, jako tomu bylo třeba s Hernandezem, tak rozjede neuvěřitelnou podívanou a je prakticky k nezastavení.

„Je zpátky a čeká ho špičkový vyzyvatel. Cowboy už je sice starší a má za sebou hodně válek, ale pořád je to Cowboy. Pořád je hodně soutěživý. Navíc je aktuálně asi na pátém nebo šestém místě divize. Rozhodně to není nějaký nazdárek,“ doplnil Masvidal, že Conora nečeká žádná procházka růžovou zahradou. Sám se prý na zápas hodně těší, protože má potenciál nabídnout skvělou podívanou.

Cowboy

V souvislosti s Conorovým návratem se spekuluje i o možné bitvě McGregor vs Masvidal. Sám Ir v jednom z posledních rozhovorů uvedl, že má před sebou mnoho různých možností a rozhodně se nebrání ani jedné z nich, „Nejsem si jistý, že když Conor vyhraje, tak se utká se mnou. Fakt nevím. Spíš ne. Podle toho, co jsem v poslední době viděl a slyšel se spíš asi vydá jinou cestou.“

Pro Conora se nabízí soupeři, jako Gaethje, Nurmagomedov, Ferguson, Poirier, Masvidal nebo Usman. Jeho další cesta se však bude odvíjet od toho, jak se mu bude dařit v souboji s Cowboyem, na který se aktuálně soustředí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *