Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Khabib „zesměšnil“ bitvu McGregor vs Cerrone

Khabib „zesměšnil“ bitvu McGregor vs Cerrone

Bitva McGregor vs Cerrone, která je hlavním zápasem turnaje UFC 246, se nezadržitelně blíží. Jedním z bojovníků, kteří se k ní vyjádřili, byl i doposud neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, který dokázal Conora v roce 2018 ukončit. Orel očividně není z duelu nijak vzrušený a v kontextu divize ho dokonce bere téměř, jako podřadnou záležitost.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/13/masvidal-nabidl-predpoved-bitvy-mcgregor-vs-cerrone/


„Mám za to, že Cerrone prohrál sedm nebo osm z posledních deseti zápasů. Ten druhý už nepoznal výhru téměř čtyři roky. Je to jako nižší liga. V podstatě nezáleží na tom, kdo vyhraje. Pokud se mnou chce Conor zápasit, tak první musí zhubnout do lehké váhy a vyhrát několik zápasů v řadě. Pak můžeme uvažovat o nějaké odvetě. Prozatím však může bojovat s druholigovými bojovníky, kteří prohrávají sedm z deseti zápasů,“ vyjádřil se Khabib Nurmagomedov nelítostně k bitvě McGregor vs Cerrone.

Jeho tvrzení však má reálný základ. Conor McGregor naposledy vyhrál na konci roku 2016, kdy na turnaji UFC 205 ve druhém kole ukončil Eddieho Alvareze. Stal se tak prvním bojovníkem, který v jednu chvíli držel tituly dvou různých váhových kategorií. Poté nastoupil do boje s Floydem Mayweatherem, který jej ukončil, a následně se to samé povedlo i Khabibovi.

Pokud jde o Cowboye, tak ten je známý tím, že má hodně kolísavou formu. Khabib sice nebyl úplně přesný, ale z posledních 10 zápasů Cerrone prohrál 6. Pokud se však budeme bavit o širší perspektivě, tak už se dostaneme na bilanci 8-6. Navzdory tomu, že prohrává, je však Donald Cerrone jedním z nejlepších, nejatraktivnějších a nejaktivnějších bojovníků na světě, což je kombinace, která se jen tak nevidí.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/15/khabib-nadiktoval-podminky-odvety-s-conorem-mcgregorem/


Khabib byl možná tak ostrý kvůli tomu, že se v poslední době neustále mluví o odvetě s Conorem. Tu si však, dle šampiona, hvězdný Ir nezaslouží. Pokud jí má dostat, tak musí splnit jasné podmínky, které Khabib nastavil. Vedení UFC se však netají tím, že by odvetu rádo domluvilo, takže nás pravděpodobně čeká hodně zajímavé období plné vypjatých jednání.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *