Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Johnny Walker viní z prohry trenéra a mění tým

Johnny Walker viní z prohry trenéra a mění tým

Poté, co v rámci UFC doslova zdemoloval 3 soupeře v řadě (Rountree, Ledet, Cirkunov), se o Walkerovi mluvilo, jako o možném nebezpečí pro šampiona Jona Jonese. Titulovou šanci si měl vysloužit v souboji s podceňovaným Coreym Andersonem, ale právě tam tvrdě narazil. Wrestler Anderson se na něj totiž vrhnul a za zhruba 2 minuty jej dokázal ukončit. Walker, jehož hype se tím značně omezil, nyní vysvětlil, proč předvedl tak špatný výkon.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/16/francis-ngannou-johnny-walker/


„Nepřijal jsem tu prohru, protože vím, že ho dokážu porazit. Vím to. Bohužel jsem se během zápasu i fight weeku musel vyrovnávat s problémy v mém vlastním týmu. Hodně jsem se díky tomu naučil a nedopustím, aby se to stalo znovu,“ prozradil Johnny Walker. Ten vlétl do UFC doslova jako uragán. První tři soupeře totiž dokázal vyřídit hned v prvních kolech. Dohromady na to potřeboval jen necelé tři minuty. Právem se tak do něj vkládaly naděje, ale Walker v klíčovém okamžiku zklamal a nechal se ukončit bojovníkem, který naposledy vyhrál před limitem na konci roku 2016.

Johnny Walker

„Přestal jsem spolupracovat s mým starým trenérem, protože jsem s ním měl problémy. Během fight weeku mě hned několikrát zbytečně vystresoval a při rozehřívání před zápasem mi málem poranil rameno, protože nedokázal správně držet lapy. Bohužel nám to moc nesedlo. Všímal jsem si toho už delší dobu, že něco nesedí. Nyní tedy nemám žádného trenéra. Plánuji se vydat do Tristar, kde bych rád načerpal nové zkušenosti. Jsem připravený začít od znovu. Chci tvrdě trénovat a naučit se co nejvíce věcí. Chci zapracovat na všem od wrestlingu přes BJJ až po postoj,“ má Walker jasno, jak by chtěl aktuálně pokračovat. Gym Tristar, který proslavil hlavně legendární Georges St-Pierre, je samozřejmě skvělé místo, kde se už nejednomu bojovníkovi podařilo hodně vyrůst.

Stačí si vzpomenout, jaký výkon po kempu v Tristar předvedl Kevin Lee. Jeho ukončení do té doby neporaženého Gillespieho bude ještě dlouho zdobit nejeden UFC highlight. Walker má před sebou souboj s Krylovem, ve kterém bude mít šanci dokázat, že prohra s Andersonem byla jen klopýtnutím, které se v blízké době nebude znovu opakovat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *