Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jaké jmění Conor McGregor vydělá na turnaji UFC 246?

Jaké jmění Conor McGregor vydělá na turnaji UFC 246?

Na blížícím se turnaji UFC 246 uvidíme znovu v akci bývalého dvojnásobného šampiona Conora McGregora. Sám Ir sice říká, že se nevrací kvůli penězům, protože těch má údajně více něž dost dost, ale kvůli lásce k bojovým sportů, což však neznamená, že si dalším zápasem nepřijde na pořádný balík. Ve skutečnosti očekává doposud nejvyšší příjmy.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/11/kolik-si-vydelaji-conor-a-cowboy/


„Věřím, že mě čeká pěkná výplata. Pravděpodobně vydělám nejvíc, co jsem kdy v rámci MMA vydělal. Myslím, že bych se mohl dostat na 80 000 000 dolarů (v přepočtu více než 1,8 miliardy Kč). Daří se nám dobře, takže čekám podobně vysoké příjmy. Za Khabiba jsem vydělal kolem 50 000 000 dolarů (v přepočtu více než 1,1 miliardy Kč),“ prozradil Conor McGregor v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Před nedávnem se objevila zpráva, že Conor McGregor za svůj zápas s Cowboyem dostane doposud nejvyšší výplatu, tedy 5 000 000 dolarů. Tento údaj však nezahrnuje podíly z PPV, bonusy a příjmy z dalších aktivit, které jsou očividně obrovské. Conor navíc tento rok plánuje bojovat hned několikrát, takže pokud své slovo dodrží, tak ho, minimálně po finanční stránce, čeká hodně úspěšný rok. Ideální by však bylo, kdyby se mu stejně dobře dařilo i přímo v oktagonu.

Ze všech stran se přitom ozývají hlasy, že se dočkáme doposud nejlepší verze Conora McGregora. Sám Conor se prý cítí skvěle a je šťastný, že je zpátky. Na nějakou dobu prý sešel z cesty, ale nyní ví, co je třeba udělat. Z jeho posledních rozhovorů jde skutečně cítit „starý“ Conor McGregor, který sice cenil peníze a úspěch, ale ještě více se zajímal o svou kariéru bojovníka a další soupeře. Pokud se mu v sobotu podaří porazit Cowboye, tak před sebou bude mít zajímavý výběr.

Gaethje, Masvidal, Diaz, Usman, Poirier, Nurmagomedov, Ferguson. S těmi všemi by se mohl dříve nebo později utkat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *