Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jak sledovat bitvu Conor McGregor vs Donald Cerrone?

Jak sledovat bitvu Conor McGregor vs Donald Cerrone?

Už tuto sobotu se dočkáme bitvy Conor McGregor vs Donald Cerrone. Ta bude ráno ze soboty na neděli hlavním zápasem prvního UFC číslovaného turnaje roku 2020. Jak je tento duel, potažmo celý turnaj UFC 246 možné sledovat? Nabízí se hned několik možností.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/11/kolik-si-vydelaji-conor-a-cowboy/


Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Nova Sport

Nova Sport

Stanice Nova Sport 2 tradičně nabídne hlavní kartu turnaje i s českým komentářem (Novotný/Petrgál/Čepela/Reinders). Přenos je možné ráno ze soboty na neděli sledovat od 03:30. Hlavní karta obsahuje celkem 5 zápasů s tím, že jeden pravidelně vydá zhruba na 30 minut. Zápas McGregor vs Cerrone tak přijde na řadu někdy kolem 05:30. Rozhodně se však vyplatí sledovat celou hlavní kartu, která nabízí jména, jako je Pettis, Holm, Gadelha, Oleinik a další.

PPV

PPV

Další možností, jak hlavní kartu sledovat, je zakoupení PPV. To za cenu několika desítek dolarů nabízí více verzí komentáře, kamerových úhlů i dalších funkcí. Záznam si případně můžete přehrát znovu a vychutnat si tak oblíbený zápas hned několikrát za sebou nebo s odstupem času.

UFC 246

Free Streamy

K dispozici budou tradičně i free streamy, jejichž kvalita a životnost je však často pochybná.

Shrnutí: ráno ze soboty na neděli (z 18.1. na  19.1.) / hlavní karta od 03:30 / hlavní zápas Conor vs Cowboy kolem 05:30

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *