Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , ,

Za zastavení zloděje dostala výpověď. Dana White jí chce do týmu

Za zastavení zloděje dostala výpoveď. Dana White jí chce do týmu

Prezident UFC Dana White očividně ve volném čase, podobně jako většina z nás, projíždí sociální sítě. Díky tomu narazil na video, na kterém pracovnice obchodu BestBuy srdnatě zastavila zloděje. S ohledem na podniková pravidla ale dostala výpověď. Dana White si jí však očividně oblíbil, protože jí slíbil zařídit výlet na turnaj UFC 246, kde se představí Conor McGregor, a zároveň by jí rád uvítal do svého týmu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/11/dana-white-vyhlizi-odvetu-khabib-vs-conor-2/


„Tohle je Summer. Summer zastavila tohohle hajzlíka, který chtěl krást v havajské pobočce BestBuy. Dostala za to výpověď. Zařídím jí let a lístky na zápas McGregor vs Cowboy. Zároveň chci, aby pro mě pracovala. Summer, připrav se na nejlepší výlet tvého života,“ napsal Dana White na svém IG profilu.

Mohlo by se zdát, že se Dana White snaží, aby si zlepšil PR a zároveň upozornil na blížící se zápas Conor McGregor vs Donald Cerrone. Možná to tak je, ale na druhou stranu je potřeba zmínit, že Dana podobné dobré skutky dělá hodně často. Minulý rok například slíbil, že dorovná částku, za kterou Khabib Nurmagomedov vydraží tričko po bitvě s Dustinem Poirierem. Zároveň nabídl finanční odměnu tomu, kdo bude mít informace vedoucí k nalezení ztracené dcery Walta Harrise.

„Slyšela jsem vedoucího prodejny, jak mi říká, ať ho nechám jít, že je to v pořádku. Nechtěl totiž riskovat, že se mi kvůli zboží něco stane, což chápu a cením si toho,“ uvedla k celé věci Summer. S ohledem na podniková pravidla, která podobnou konfrontaci ze zákazníky neumožňují, však Summer dostala výpověď. Tou dobou se ale údajně stejně plánovala zaměřit na svou druhou práci, takže jí to prý moc nevadilo.

Nyní je možné, že najde uplatnění v UFC týmu. Ten je totiž obrovský, takže, právě s ohledem na její výkon, se dá předpokládat, že by mohla fungovat jako ostraha nebo doprovod bojovníků v průběhu turnajů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *