Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: ,

Walt Harris se soustředí na dubnový comeback

Walt Harris se soustředí na dubnový comeback

Těžká váha UFC Walt Harris (13-7-1NC) by se rád vrátil do oktagonu v dubnu. Harris měl původně zápasit s Alistairem Overeemem na prosincovém turnaji UFC on ESPN 7 ve Washingtonu. Zde ho na poslední chvíli nahradil Jairzinho Rozenstruik. Harris bohužel musel řešit daleko nepříjemnější věci, než zápasení.

Walt Harris

Harris musel od konce října řešit zmizení své nevlastní dcery Aniah Blanchard, proto se omluvil ze zápasu s Overeemem. 19-letá Aniah Blanchard zmizela 23. října a byla nalezena o měsíc později, bohužel mrtvá. Její tělo se našlo až v sousedním městě Macon. Z její smrti byl obviněn 30-letý Ibraheem Yazeed, který byl už v minulosti několikrát trestán.

Doposud nebylo známo, na jak dlouho po tragické události Harris přeruší kariéru a zda-li se vůbec vrátí do oktagonu. Nyní jeho manažer Jason House z agentury House of Iridium vydal prohlášení, že by se Walt rád vrátil už na nějakém z dubnových turnajů, ale o konkrétním datu nemluvil. 

Harris ještě před zmizením nevlastní dcery v několika rozhovorech upozorňoval, že je to pravě Aniah, kdo mu dává největší motivaci a energii k zápasení. Tudíž bylo otázkou, jak na její tragickou smrt zareaguje. Nedávno Walt Harris zveřejnil fotky ze svého tréninku a je tedy vidět, že motivaci rozhodně neztratil. Pokud se vrátí ještě silnější, než dříve, tak se máme na co těšit, jelikož všech svých 13 výher zaznamenal na KO/TKO. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *