Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC 246 Countdown: McGregor vs Cowboy

UFC 246 Countdown: McGregor vs Cowboy

Bitva McGregor vs Cowboy se nezadržitelně blíží. UFC nám tak tradičně servíruje video z dokumentární série UFC Countdown, které se zaměřuje na oba zmíněné borce. Pokud si chcete zkrátit čas při čekání na zajímavou bitvu, tak ho určitě doporučujeme ke zhlédnutí.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/10/conor-mcgregor-jako-bjj-specialista/


Povedené video mapuje impozantní cestu Conora McGregora až na vrchol UFC, ze kterého následně tak trochu spadl. Nějakou dobu se totiž o něm nemluvilo v souvislosti se sportem, ale různými menšími či většími skandály. Pak navíc přišla prohra s Khabibem, takže to vypadalo, že Conora už v oktagonu nikdy neuvidíme. Opak je však očividně pravdou. Hvězdný Ir totiž, jak kdyby chytil druhý dech. Prý nechce být součástí klišovitého příběhu o bojovníkovi, který dostal vše a pak spadl na dno. Nyní by se rád vrátil do procesu a ukázal, proč je největším jménem bojovách sportů.

Dokument však zároveň zdůrazňuje, že Cowboye není radno podceňovat. Ne vždy se mu sice dařilo, ale když má den, tak předvádí neuvěřitelné výkony. Stačí si vzpomenout na jeho nelítostné kopy na hlavu nebo nedávnou demolici drzého Hernandeze. Rozhodně nás tedy čeká atraktivní zápas, který má potenciál  nabídnout tvrdé přestřelky a s největší pravděpodobností i ukončení.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *