Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jiří Procházka o nehodách, vězení, sexu i strachu

Jiří Procházka o nehodách, vězení, sexu i strachu

Šampion polo-těžké váhy organizace Rizin Jiří Procházka se v dalším dílu své video-série Cesta rozpovídal o osobním životě. Mluvilo se tedy o rolích, nehodách, sexu, ale i vězení nebo strachu.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/05/jiri-prochazka-prozradil-kterou-organizaci-by-uprednostnil/


CESTA 4/10: Osobní život

Jiří Procházka se aktuálně zaměřuje hlavně na školu a zároveň se svým týmem řeší, co bude dál. Na stole je totiž hned několik nabídek od předních světových organizací, jako je UFC, Bellator nebo třeba ONE FC. Jak prozradil Jirkův trenér Martin Karaivanov, tak hlavním faktorem při rozhodování nebudou peníze, ale sportovní cesta a růst. Nejideálnější by tedy bylo UFC. Tam Jiří chce, ale zároveň by rád dostal vhodné podmínky. Jednou z nich je například to, aby se nemusel probíjet žebříčkem úplně od začátku, ale aby hned dostával spíše výše nasazené soupeře, před které by se mohl případně dostat až na úplný vrchol. Ten aktuálně stráží dominantní šampion Jon Jones.

S ohledem na opci se výsledek jednání pravděpodobně dozvíme až někdy v průběhu března. Jiří však slíbil, že pokud bude jasno dříve, tak se pokusí dát „tajné“ signály, aby byli fanoušci v obraze.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *