Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Conor McGregor jako BJJ specialista?

Conor McGregor jako BJJ specialista?

BJJ specialista, Bellator bojovník, Conorův tréninkový partner a hlavně kontroverzní osobnost Dillon Danis se v posledním rozhovoru rozpovídal o tom, jak je na tom Conorova zem a BJJ schopnosti. Zároveň se vrátil k incidentu s Khabibem Nurmagomedovem, který se na něj poté, co Conora McGregora ukončil, zběsile vrhnul.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/04/conor-mcgregor-pojistka-pro-bitvu-khabib-vs-tony/


„Conor byl vždycky připravený. Conor byl a je jedním z nejlepších BJJ bojovníků, co do MMA, se kterými jsem se kdy na žíněnce potkal. Jeho jiu-jitsu je na jiném levelu a vždycky bylo,“ nabídl Danis překvapivé prohlášení. Pokud má totiž Conor McGregor někde slabinu, tak je to určitě cardio a zem. Svědčí o tom i jeho bilance, kdy všechny 4 prohry nasbíral právě skrze nějakou submisi. Naposledy ho ve 4. kole dokázal ukončit Khabib Nurmagomedov na neck crank. Naopak jen jeden zápas dokázal Conor ukončit jinak, než skrze TKO nebo KO.

Je tedy otázkou, do jaké míry není Conor svou formu z tréninku schopen přenést do boje a do jaké míry se ho jen Dillon Danis snaží povzbudit před blížícím se zápasem. Danis je totiž Conorův velký kamarád, který ho pravidelně podporuje v přípravě. Právě díky němu se Irova zem rapidně zlepšila.

Jak na tom Conor McGregor v tomto ohledu je se možná budeme moct už brzy přesvědčit. Už příští víkend ho totiž čeká souboj s Donaldem Cerrone. Ten dokázal 17 ze svých 36 výher získat právě nějakou submisí a na zemi je opravdu skvělý. Je však otázkou, zda se do této oblasti boj přenese, „Budu se s ním měřit v postoji, protože to je to, co chtějí lidé vidět. Někdo říkal, že je to jak kdybych to předem vzdal a rovnou se smířil s prohrou, ale tak to sakra není. Radši se zapíšu do historie tím, že jsem neuspěl v jedné z nejlepších bitev, než abych šel jen za výhrou. Půjdu do toho na plno a dám lidem to, co chtějí vidět. To bude můj odkaz. Nechci být jeden z těch bojovníků, který pečlivě volí soupeře a následně v bitvě jen boduje nebo utíká, aby vyhrál. Sakra ne! Půjdu tam a budu s ním stát.“

Dillon Danis Khabib Nurmagomedov

Dillon vs Khabib

Dillon se v rozhovoru zároveň vrátil k turnaji UFC 229, který měl nepříjemnou dohru. Poté, co ukončil Conora, se totiž Khabib Nurmagomedov vrhl přes klec a skočil právě na Danise. „Ničím mě netrefil. Vtipné bylo, že jak skočil přes klec, tak dal před sebe ruce i nohy. Nebyl jsem si tedy jistý, zda schytám kopanec nebo ránu pěstí. Podařilo se mi to však zblokovat a naopak ho trefit pravačkou. Šel po mně, ale když jsem mu dal zvedák, tak chtěl najednou utéct. Pokusil jsem se ho chytit za hlavu, ale ochranka nás roztrhla,“ rozpovídal se Dillon Danis. Sám Khabib se k incidentu vyjádřil v tom smyslu, že na Danise zamířil proto, že byl z Conorova rohu zkrátka nejmladší.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *