Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Z basketbalové NBA do KSW oktagonu?

Uvidíme Marcina Gortata v oktagonu KSW?

Marcin Gortat léta přitahoval zájem nejen polských fanoušků v největší basketbalové lize světa NBA. Minulý rok jeho basketbalová kariéra skončila, ale to neznamená konec dalších sportovních výzev. Jednou z nich by mohl být zápas v oktagonu největší evropské organizace KSW.

Marcin Gortat

Marcin Gortat v dresu Washington Wizards

35-letý Marcin Gortat je bývalý polský basketbalista, který v NBA odehrál přes 800 zápasů. Největší část svojí kariéry strávil v klubu Washington Wizards, kde se potkal s českým rozehrávačem Tomášem Satoranským. Minulý rok ukončil svoji basketbalovou kariéru v dresu Los Angeles Clippers. Gortat byl jedním z hostů víkendového galavečera udílení cen Sports Masters, který se v Polsku koná každoročně. Zde v jednom z rozhovorů připustil, že by měl zájem o souboj v oktagonu. Pokud se rozhodnu pro zápas v MMA, tak to určitě bude na galavečeru KSW. Ostatní organizace v Polsku jsou směšné, uvedl v rozhovoru Gortat.

Na toto vyjádření reagoval na Twitteru ředitel organizace FEN Paweł Jóźwiak, který pozval Gortata na galavečer FEN 27 ve Štětíne, aby se přesvědčil, že jeho organizace není pro smích..

Uvidíme, jestli se skutečně dočkáme tohoto 211cm vysokého a 110kg vážícího pořízka v oktagonu KSW. Předpoklady pro bojové sporty jistě má, jelikož jeho otec Janusz Gortat je dvojnásobným olympijským medailistou a jeho boxerská bilance je 272-38-7!  

Martin Lewandowski, Mamed Khalidov a Marcin Gortat

Martin Lewandowski, Mamed Khalidov a Marcin Gortat

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *