Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola potvrzuje, kdy se vrátí zpět do boje

Karlos Vémola potvrzuje, kdy se vrátí zpět do boje

Karlos Vémola, který má za sebou prohru s Attilou Véghem a operaci ramene, se pro server Sport.cz rozpovídal o tom, jak se aktuálně cítí a kdy bychom ho měli vidět zpět v boji.


http://139.162.132.153/index.php/2019/12/02/karlos-vemola-planuje-vegha-donutit/


“Určitě na OKTAGONu, na Štvanici, ta je potvrzená. Vypadá to, že Attila nechce zápasit nejen se mnou, ale momentálně s nikým a chce žít z jednoho zápasu, který dokázal za posledních pár let. Tak to vypadá, že se neukáže ani na Slovensku. Pokud by tam bylo místo, já 6. června na Slovensku rád zaskočím a ukážu, co ve mně je,” potvrdil Karlos Vémola svá slova hned po prohře, tedy že se vrátí do boje v polovině roku právě na Štvanici. Ta se koná 25.7. poslední červencovou sobotu. Pokud vše půjde dobře, tak je však možné, že Karlose uvidíme i na bratislavském turnaji OKTAGON 17, který, jak Terminátor prozradil, je na plánu na začátku června.

Vémola vs Ďatelinka

Vémola vs Ďatelinka?

Soupeře prý Karlos neřeší, “Já soupeře neřeším, mně je to jako vždy jedno. Já bych chtěl, aby to řešili s Attilou, myslím si, že se ke mně nechovali úplně správně. Na začátku našeho fightu nikdo nevěřil, že Attila vyhraje, takže se automaticky brala odveta v červnu. Najednou on vyhrál a o odvetě nikdo nemluví. Jsou řeči, že bych si odvetu měl zasloužit, já se tomu nebráním.” Jako možný kandidát se nabízí Milan Ďatelinka. Ten má sice před sebou zápas se Siwym, ale pokud v březnu vyhraje, čímž by si připsal 4. výhru v řadě, tak se určitě bude hlásit o titulový zápas. Ten by následně mohl proběhnout právě s Vémolou. Pro Karlose by taková bitva byla zajímavá v tom smyslu, že by se mohl stát šampionem divize, díky čemuž by mohl na Attilu zase o trochu víc zatlačit.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/21/vemola-datelinka-titul/


Végh vs Vémola

“Udělám všechno proto, abych se k ní dostal. Je mi jedno, jak dlouho to bude trvat, koho musím předtím porazit, ale k odvetě se musím dostat, abych si vše dokázal v hlavě srovnat,” stanovil si Vémola odvetu s Attilou jako jasný cíl své další cesty. Sám Attila Végh si očividně uvědomuje, že má Karlos na odvetu nárok, ale to neznamená, že jí dostaneme hned. Attila se totiž v tuto chvíli chce soustředit hlavně na rodinu.


http://139.162.132.153/index.php/2020/01/03/karlos-ma-na-odvetu-narok-rika-attila-vegh/


Zdroj: Mám potvrzený zápas, říká Vémola. Dojde na odvetu s Véghem?

Foto via OKTAGON MMA / IG Karlos Vémola

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *