Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Startuje nová reality show I AM FIGHTER

Reality show I AM FIGHTER

Dnes na TV stanici Prima COOL startuje nová reality show I AM FIGHTER. V následujícícím článku vám show, co nejvíce přiblížíme a odhalíme na jaké hvězdy naší MMA scény se můžete těšit.

Nová původní reality show kanálu Prima COOL přinese od 6. ledna každé pondělí od 20:50 nejen cestu za snem být skutečným bojovníkem, ale hlavně naprosto necenzurovaný pohled do světa českého MMA a bojových sportů. I AM FIGHTER ukáže cestu amatérů za titulem profesionálního bojovníka před kamerami, kterým nic neunikne. Bude zaměřen na talentované začátečníky a mírně pokročilé. Diváci budou moci sledovat čtyři nejúspěšnější trenéry a jejich známé svěřence (ambasadory), kterak provází soutěžící všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

I AM Fighter, Petr Ondruš, Ondřej Pála, Petr Macháček,

V horizontu bezmála šestiměsíční přípravy si soutěžící projdou kondiční, psychickou a zápasovou přípravou pod vedením těch nejlepších ve svém oboru. Celý projekt bude pikantní nejen v samotné náročnosti, životních příbězích, výrazné změně návyků soutěžících, ale i samotným soupeřením jejich trenérů mezi sebou o to, kdo je nejlepší trenér. Účelem show není jen nalézt vynikajícího zápasníka, ale i skvělý marketingový produkt po vzoru Conora McGregora, a odstartovat tak jeho kariéru.

Každý trenér se pokusí připravit účastníky na jejich první zápasy a vyvrcholení jejich snažení proběhne na velkém galavečeru 6. března v hale O2 UNIVERSUM, kde se naši finalisté představí poprvé před tisíci diváků. Z tohoto zápasu vzejde vítěz I AM FIGHTER.

Trenéři:

André Reinders – Český MMA zápasník a trenér. Vystudoval Vysokou školu politologie a sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém novém sportovním klubu Reinders MMA v Praze-Stodůlky. Je mistr světa v thaiboxu, mistr Evropy v MMA a mistr ČR v MMA. Je ženatý s moderátorkou Hanou Mašlíkovou a mají syna Andrease.

Petr Monster Kníže – Dvaačtyřicetiletý obávaný bojovník a hlavní trenér v Monster Gymu Praha-Holešovice. Petr je jedním z u nás nejtvrdších a doposud jen jedinkrát poraženým zápasníkem (Karlosem Vémolou). V bojových sportech se pohybuje neuvěřitelných 34 let (má přes 500 zápasů od juda přes vale-tudo, až po nynější podobu MMA), a rozhodně ještě nehodlá končit. V jeho stáji je nyní jediný mužský zástupce v UFC, Makhmud Muradov, kterého trénuje od roku 2012.

Martin Burkot – Čtyřiatřicetiletý aktivní MMA zápasník a hlavní trenér MMA a graplingu ve velmi úspěšném Jetsaam Gymu Brno. Spolu s Martinem Karaivanovem, zakladatelem Jetsaam Gymu, jsou hlavními trenéry našeho zástupce v japonském Rizinu a jednoho z našich nejúspěšnějších zápasníků vůbec, Jiřího Denisy Procházky.

Daniel Barták – Je dvojnásobný mistr České republiky ve vale-tudo, držitel prvního technického stupně Wingtsun, také držitel černého pásu v BJJ a mistr Evropy v BJJ. Je hlavním trenérem MMA v Penta Gymu Praha a do jeho stáje patří například veleúspěšný Viktor Pešta. Mimo bojové sporty se věnuje psaní knih, povídek a blogů.

Porotci:

Petr Khru Macháček – Otec bojových sportů v České republice. Hned po revoluci k nám přivezl thaibox, ale i MMA, kterému se tenkrát ještě říkalo „ultimátní zápasy“. Z jeho líhně vzešlo přes 90 % trenérů u nás. Vychoval devětatřicet mistrů světa.

Ondřej Pála – Česká boxerská jednička v těžké váze. Ve své dosavadní profesionální kariéře absolvoval 38 zápasů, z nichž 33 vyhrál a ve 23 duelech soupeře knockoutoval. Interkontinentální šampion WBO, úřadující mistr České republiky a sparing partner Vladimira Klička, to je Ondřej Pála.

Petr Píno Ondruš – Multitalent na bojové sporty a reprezentant České republiky Petr Píno Ondruš. Jeden z prvních, který u nás s MMA vůbec začal, dotáhl to až na světového šampiona v MMA a zápasil i v organizacích, jako je KSW. Legenda bojových sportů, která má za sebou 70 vítězných zápasů v postoji v řadě, je také 6x mistr světa v kickboxu, thaiboxu, k1 i sandě. Vede nyní se Zdeňkem Švamberkem klub TKBC Praha a byl spolu s Karlosem Vémolou první, komu se podařilo poprvé vyprodat O2 arénu.

Lucas Blakk – Marketingový specialista a člen hudební rady, který z nuly vybudoval jedno z největších českých vydavatelství, Blakkwood, ve kterém zastupuje kromě většiny raperů na naší scéně také mnoho popových interpretů. Má dar okamžitě rozpoznat hvězdu a dostat ji systematicky na vrchol.

I AM Fighter

Vybraní účastníci reality show I AM FIGHTER

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *