Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Attila Végh popřel slova Ondřeje Novotného

Attila Végh popřel slova Ondřeje Novotného

Attila Végh, jehož popularita po dominantní výhře nad Karlosem Vémolou rapidně vzrostla, se nedávno vyjádřil k možné odvetě a nejbližší budoucnosti. Zároveň však reagoval na slova promotéra organizace OKTAGON MMA Ondřeje Novotného, který naznačil, kolik organizace investovala do Attilova “znovuzrození”.


http://139.162.132.153/index.php/2019/11/20/kolik-stoji-usporadat-zapas-stoleti/


Spolu-majitel organizace OKTAGON MMA pro server iDNES.cz nedávno potvrdil, že platy hlavních hrdinů “Zápasu století” se pohybovaly nad milionem korun. „Ale je potřeba vidět dál než na jeden zápas. Do Attily jsme za tři roky, kdy se zvedal z prachu, investovali přes deset milionů,” dodal, kolik organizace do Attily Végha obecně investovala. Attila totiž do organizace vstupoval se 4 porážkami v řadě, takže se zdálo, že jeho kariéra pomalu končí. On sám potvrdil, že kdyby znovu prohrál, tak ukončí kariéru. To se však nestalo. Zápas s Paulem Byrnem, který se odehrál na první Štvanici, totiž dokázal vyhrát na body, čímž začala jeho cesta zpět na vrchol.

V posledním rozhovoru pro iSport.cz však Attila popřel, že by šlo o tak obrovskou investici, “A co mně teď vadí, že se tvrdí, že jsme vydělali s Karlosem asi dva miliony, taky se říká, že do mě OKTAGON investoval miliony korun, abych se dostal zpátky na vrchol… To jsou nesmysly. Každopádně vždy si budu vážit toho, co mám. Vážím si každého eura, co mám, protože vím, jak těžko se peníze vydělávají. Proto říkám, že jsem nedostal nic zadarmo, protože jsem musel celý život pracovat, abych si něco vydělal.”

Végh vs Vémola

Těžko říct, kde je pravda. Ondřej Novotný je sice zvyklý přehánět, protože ví, že tak vyvolá větší odezvu, ale Attila na druhou stranu nemusí mít úplně přehled o tom, co všechno pro něj organizace udělala, a kolik ji to stálo.

Zápas století a jeho odveta?

Co se týče zmíněného platu za bitvu s Vémolou, tak k tomu se Attila vyjádřil v tom smyslu, že nešel přes uváděný milion, “Četl jsem nějaké články, že jsem vydělal 2 miliony nebo 80 000 euro, což nevím, kde vzali. Ani zdaleka jsem neměl tolik. Nechci ani říkat, kolik jsem dostal, protože mě taky nezajímá, kdo kolik vydělává. Můžu však uklidnit lidi, že jsem nedostal tolik. Kdybych řekl, kolik jsem vydělal, tak by se zasmáli a řekli by, že jsem za tolik určitě nešel.”

Neustále se sice spekuluje o možné odvětě, ale Attila má jasný plán. Chce se v nejbližší době věnovat rodině, protože se mu brzy narodí první potomek, a až pak se uvidí, co bude dál. Karlos Vémola se teď dává dohromady po operaci ramene, takže se předpokládá, že se vrátí do boje někdy kolem poloviny roku. Případná odveta tak přijde nejdřív na konci roku 2020 nebo v průběhu následujícího roku 2021.

Foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *